P: kuciste od NAD S170

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la deleted user » Čet sij 01, 2015 11:55 am

yoke napisao:otislo
:mrgreen:


Ti si nesto PRODAO?! :o Kako je pocela ova godina, dobre su sanse da bi nas Nibiru stvarno mogao sastavit... :lol:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la yoke » Čet sij 01, 2015 12:19 pm

ne brini, ovo je dogovoreno u staroj godini :mrgreen:
pricekaj malo da nesto sastavim i da to proradi...pa se tek onda zabrini :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la Dean » Čet sij 01, 2015 8:29 pm

yoke napisao:...pricekaj malo da nesto sastavim i da to proradi...pa se tek onda zabrini :mrgreen:

Ma daaajjjj !! :o
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la sonny » Pet sij 02, 2015 1:11 am

LesFaul napisao:...dobre su sanse da bi nas Nibiru stvarno mogao sastavit... :lol:

Mene zapravo fascinira otkuda ti ovolika hrpa (nepotrebnih) informacija :D
Morao sam ići guglati da vidim o čemu se radi :mrgreen:
Il' ja jednostavno nisam u tijeku :?
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la pamook » Pet sij 02, 2015 5:51 am

:lol: ti jednostavno imas bolje filtere od nas.... i vise mjesta u glavi za konkretne stvari :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la deleted user » Pet sij 02, 2015 9:47 am

sonny napisao:
LesFaul napisao:...dobre su sanse da bi nas Nibiru stvarno mogao sastavit... :lol:

Mene zapravo fascinira otkuda ti ovolika hrpa (nepotrebnih) informacija :D
Morao sam ići guglati da vidim o čemu se radi :mrgreen:
Il' ja jednostavno nisam u tijeku :?


Vjerojatno popunjavam ogromnu prazninu u sivoj tvari koja je nastala kad sam prilikom odrastanja trajno osakacen potpunim gubitkom kognitivno perceptivnih funkcija vezanih uz ista sto iole ima veze sa pojmom SPORT.... E sad, zamisli kolika je to kolicina nepotrebnih informacija koja moram zapamtiti da bi nadopunio taj strasan gubitak dijela svoje muskosti? Grozno. :cry:

pamook napisao::lol: ti jednostavno imas bolje filtere od nas.... i vise mjesta u glavi za konkretne stvari :mrgreen:


A mozda su kako kaze drug pamook i u kukuruzu, tko ce ga znati, krhko je znanje. :think:

NHF druze Sonny, ne brini, u tijeku si, mene nekad jednostavno krene kakofonija a neznam stati... :mrgreen: :lol:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la pamook » Pet sij 02, 2015 10:06 am

:laughing-rolling: :laughing-rolling:

zar i ti ne okreci se sine :lol: :lol:

ja od sporta znam da je bio neki golman Buljan. To me stari naucio. Nakon toga, odustao je od bilo cega da me nauci ili privoli vezano uz sport. :lol:

a loptu sam šutao par puta u zivotu (osim onog prisilnog na tjelesnom) i na faksu iscasio koljeno pokusavajuci (doduse, malo se popilo) zviznut jednom od lijevih noga tu napuhanu kozurinu ...

a od novijeg sporta, upamtio sam Pešalov. Simpa zvuci, a lako se pamti, izgleda ko mikrofon :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la sonny » Pet sij 02, 2015 1:11 pm

LesFaul napisao:Vjerojatno popunjavam ogromnu prazninu u sivoj tvari koja je nastala kad sam prilikom odrastanja trajno osakacen potpunim gubitkom kognitivno perceptivnih funkcija vezanih uz ista sto iole ima veze sa pojmom SPORT.... E sad, zamisli kolika je to kolicina nepotrebnih informacija koja moram zapamtiti da bi nadopunio taj strasan gubitak dijela svoje muskosti? Grozno. :cry:

Onda su rupe donekle iste veličine :D
Kad krene priča o sportu, nebitno koje vrste, imam osjećaj da svi pričaju japanski - ništa ja to ne razumijem :mrgreen:
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la yoke » Pet sij 02, 2015 3:11 pm

pamook napisao:a od novijeg sporta, upamtio sam Pešalov. Simpa zvuci, a lako se pamti, izgleda ko mikrofon :D


:lol: :lol: :lol:
(a i simpa je tip..pasalovu naklon do poda...)

nego Les !!!
mislim da smo nahebali

Slika
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostao/la s@ki » Pet sij 02, 2015 3:19 pm

bolesnik...
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost