Transmisija Jurice Barića

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la Schultz » Uto svi 26, 2015 5:28 pm

gilhooley napisao:Ništa nije nemoguće...evo meni su u Sisku za Tannoy nudili izmedju 50 i 200 kn...

Schultz?

:lol:

Gill


I to smo ti previše nudili, samo zato jer te znamo, da se nebi netko umislio, jelte....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la Schultz » Uto svi 26, 2015 5:29 pm

smario napisao:Kutija je izrađena od šper ploce i keramike.


Jeli fleksibilno ljepilo ili ne? Zanima me da li mogu staviti podno grijanje ispod pločica....






:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nisam izdržao..... :lol: :D
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la gilhooley » Uto svi 26, 2015 5:30 pm

Banda...

Samo kutija je bila basnoslovno skupa...

8-)
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la Dean » Uto svi 26, 2015 5:47 pm

gilhooley napisao:Banda...

Samo kutija je bila basnoslovno skupa...

8-)

:think:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la gilhooley » Uto svi 26, 2015 5:59 pm

.....a koliko je tek furniranje koštalo...tu me odralo i to bogovski... :lol:

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la deleted user » Uto svi 26, 2015 6:48 pm

Gile Gile bas si ....
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la yoke » Uto svi 26, 2015 6:54 pm

i opet ste tipu zatrovali temu !!!
more' sram da vas bude :idea:
a samo smo htjeli saznati cijenu :doh:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la ziki » Uto svi 26, 2015 8:14 pm

Zanimljivo je to. Nitko Gilu nije trolao po oglasu zbog cijene, a nije bas da pise u oglasu. Treba onda naglasit da je forum za ekipu koja se pozna da stvari budu jasnije.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la smario » Uto svi 26, 2015 8:33 pm

Slike sam stavio u inicijalni post cim sam uspio iskopat login za photobucket. Sto se tice cijene, ne morate se sekirat da je bolesno visoka. NIje ni 20% od ulozenog u te zvucnike. Ukoliko nekog zanima, moze mi se javiti pa cemo se dogovarati.
Hvala.
smario
 
Postovi: 20
Pridružen: Sri srp 31, 2013 7:59 pm

Re: Transmisija Jurice Barića

PostPostao/la Edison » Uto svi 26, 2015 8:47 pm

joe dalton napisao:Staviti oglas bez cijene je neozbiljno pa zasto onda ocekivati da ce se ostali u temi ponasati ozbiljno.
Ili se valjda cijena određuje po pozivnom broju interesenta?
A to koliko je vremena i materijala ulozeno u razvoj se zapravo potencijalnog kupca uopce ne tice. Nazalost je tako. I svi mi tu na forumu znamo da je to nenaplativo pa nema smisla niti spominjati.


Sve u redu, Joe. Smario bi vjerojatno imao bolju recepciju oglasa da je objavio par fotografija i cijenu, ali nije i sto cemo sad...
Htio sam samo naglasiti da se radi o ozbiljnim zvucnicima, i da nicemu ne sluzi nuditi cijenu koja je niza od jednog drivera u tom zvucniku.
Slucajno znam o kakvom je projektu rijec, i nazvao sam covjeka da pitam zbog cega prodaje zvucnike. To sam i saznao, a cijenu nisam ni pitao jer su ti zvucnici preveliki za moju sobu.

Dodao bih i da je Jurica (za one koji ne znaju konstruktor tih zvucnika) bio s nama na drugom Triode festivalu u Umagu. Tamo je s Deanom zavrsio dva para samostojecih zvucnika i odrzao predavanje o konstrukciji zvucnika. Na trecem Festivalu u Bjelovaru, nije mogao biti s nama, ali je donio dva para svojih zvucnika i stavio nam ih na raspolaganje, a na kraju i sam dosao po zvucnike. Veliki je strucnjak i akustikom se bavi profesionalno, a njegovi zvucnici su se uvijek pokazali jako dobrima.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron