Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la ilimzn » Uto tra 26, 2016 4:36 pm

A s obzirom da ljudi traze i do 2000kn za A1 u ko zna kojem stanju unutra (poznavaoci znaju probleme ovog ampa) bas ispod 700 ne bi...
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la Schultz » Uto tra 26, 2016 4:46 pm

ilimzn napisao:
Schultz napisao:I ja bi jednu kutiju od Suna...

40kn, popust na kolicinu, ima ih 5


Tuner, 3 kutije od Sun-a za 200 kn?

Edit:

4...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la ilimzn » Uto tra 26, 2016 4:48 pm

Edit, rijeseno dok sam pisao
Zadnja izmjena: ilimzn; Uto tra 26, 2016 4:50 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la ilimzn » Uto tra 26, 2016 4:49 pm

Schultz napisao:
ilimzn napisao:
Schultz napisao:I ja bi jednu kutiju od Suna...

40kn, popust na kolicinu, ima ih 5


Tuner, 3 kutije od Sun-a za 200 kn?

Edit:

4...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dogovoreno
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la pamook » Uto tra 26, 2016 8:10 pm

...ja bih one instrumente ("kazaljke"), ako moze, pls. javi cijenu, dostava u ZD na TF?
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la ilimzn » Uto tra 26, 2016 8:30 pm

Ima jos:

Sony CDP-X339ES CDP na kojem je vrag sol vozio. Po situaciji pretpostavljam da je proveo zivot u racku za gaze, tako da su na mjesto bocnih strabnica stavili rack nosace, i skinuli nozice. Do mene je dosao bez nosaca i bez nozica, tako da su provizorno stavljene gumene. Ne izgleda dobro (iako bi se dalo to rijesiti), i zapinje ladica. Neki je genijalac opalio u nju takvom silom da je savinuo osovinu motora i potrgao unutrasnji clamp ladice. Motor i osovina su zamjenjeni, a clamp je donekle opciona oprema. Treba zamijeniti remen motora za ladicu. Ako se pomogne rukom, CD normalno prepozna i cita originale i przence, dakle alser radi, nisam primijetio neke probleme no nisam ni radio dubinsku dujagnostiku. Daljinskog nema, no radi bilo koji Sony za CDP s IR oznakom. Radi izgleda i nedostataka ukljucivo vremena za daljnju dijagnostiku i moguce popravke i tweakove ga prepustam nekom drugom tko se zeli igrati s njime za 1/3 tipicne eBay cijene. Inace odlican CDP, eminentno tweakabilan bez puno komplikacija, ima puno mjesta za razne egzibicije tipa odvojene ispravljace, cijevne izlaze i sl. Koristi jedan od najboljih ikad napravljenih bitstream DAC chipova, svaki kanal ima 4 bita (2+2 diferencijalno) bitstreama, koji cine naponski izlaz idealan za cijevne buffere i sl.
Sony_X339ES.jpg


Sony TA-F707ES integrirano pojacalo, malo manji brat top of the line F808ES. Razlika je u manjoj snazi (2x100W na 8 ohma), manjem trafu i hladilu u natur boji (808 ima crno hladilo), the normalnom poklopcu umjesto od G-base materijala. Ostale karakteristike su prakticno iste. Hrpa ulaza, ukljucivo vrlo dobar MM i MC phono. Crno s drvenim stranicama i daljinskim upravljacem, stanje prakticno kao iz ducana. Odradjena provjera i mini-refresh s svim podesavanjima. Sliku jos nemam ali mozete naci na netu. Cijena ce biti vrlo razumna u odnosu na tipicnih 4000+ KN koliko se trazi.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la pamook » Uto tra 26, 2016 8:31 pm

a ona hrpica panel instrumenata sto sam pitao :D

ja bi to :drool:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la ilimzn » Uto tra 26, 2016 8:34 pm

Okvirne cijene:
Marantz: 150KN
MF-A1: 750KN
Sherwood: 100KN
Aiwa: 100KN
HP54200: 500KN
Anritsu MG524B: 1500KN
C1-99: 500KN
HP7015B: 300KN
Instrumenti: 15-30KN kako koji (popust kolicina)
Sun kutija: 40KN
Sony CDP: 500KN

Tko uzme vise toga dobije popust, moze i djelomicna zamjena za nesto interesantno (npr. tko ima 10000uF/100V snap-in elektrolite, kakve zanimljive poluvodice, cijevi, neku drugu mjernu opremu...)
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la ilimzn » Uto tra 26, 2016 8:36 pm

pamook napisao:a ona hrpica panel instrumenata sto sam pitao :D

ja bi to :drool:


Sorry nisam vidio post jer sam pisao ovaj gore :)
Donjet cu cijelu kutiju sa slike pa si odaberi sto ti treba, cijenu dogovorimo prema postu iznad uz popust na kolicinu.
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Prodaje se sve i svasta (audio, mjerna tehnika, razno)

PostPostao/la pamook » Uto tra 26, 2016 8:40 pm

Thx man,

ja bi u tom slucaju rezervirao i Sherwood-a (kazetofon) - 100kn, i ponešto instrumenata na licu mjesta... :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost