danas sam išao pakirati i ostalo ih je 27 od 35 što mi je kutak pustio.
to po redu znači schultz i dean po 10 kom, edison 7 kom.
cappucino za sada ništa, mislim da kutak ima još toga, ali je na pečalbi u dojčland.
uostalom, on će se javiti pa ćemo znati ima li ili nema.
schultz/edison, šaljem zajedno sa detaljima
