KP cap

Re: KP cap

PostPostao/la drazenK » Sri sij 04, 2017 12:45 pm

danas sam išao pakirati i ostalo ih je 27 od 35 što mi je kutak pustio.
to po redu znači schultz i dean po 10 kom, edison 7 kom.
cappucino za sada ništa, mislim da kutak ima još toga, ali je na pečalbi u dojčland.
uostalom, on će se javiti pa ćemo znati ima li ili nema.
schultz/edison, šaljem zajedno sa detaljima
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1391
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: KP cap

PostPostao/la audio kutak » Sri sij 04, 2017 11:29 pm

imam ja toga još nešto malo doma ali se moraš zaletiti do mene u VG i mojoj staroj reći
po kaj si došao... detalje koja kutija i gdje, na pvt
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost