Bepone napisao:ok ucinilo mi se jer si tako uletio.
Ocito,krivi dojam.
Bepone napisao:treba te odmah malo napast sa svih strana da ne talasas,
Tko "talasi" oko cega?
Bepone napisao:ne trebas se durit nego istrpi
Ne,ne moram.
Pun mi je qratz od vjezbanje strogoce kad nije uopce potrebno niti (objektivno govoreci) opravdano.
Ocito,vase potrebe su,pak,drugacije.
