imam nešto dijelova viška pa nudim

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la denis_vz » Pon stu 24, 2014 7:10 pm

Bilježim se sa štovanjem za dva seta po 5 komada, tj. 10 komada tih Takamisawa 4.5W releja, pašu mi za neke projekte :)
Može 10 komada?
Avatar korisnika
denis_vz
 
Postovi: 225
Pridružen: Sri svi 14, 2014 12:05 am
Lokacija: Varaždin

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Pon stu 24, 2014 8:05 pm

može, a detalje na PM
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Pon stu 24, 2014 9:32 pm

glede NTC-a.. mogu uzeti zadnjih 60 komada i cijena bude malko veća jer je poštarina skupa,
naručuje se samo to... 5 kn komad

da vam uzmem pa da bratski podijelimo?
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Pon stu 24, 2014 9:38 pm

takodjer, mogu nabaviti nove stojeće Panasonic elektrolite 47uF 450V 105°C u pola cijene nego u Farnella,
pa ako vam treba, zapišite se... ionako vam treba 10-tak komada za 807 ampić...

ili stojeće YAGEO 47uF 350V 85°C, samo ne znam cijenu, znat ću za par dana, jeftinije nego Panasonic
u svakom slučaju

a možda i male snap-in EPCOSE 47uF 400V 105° ... moram ih nagovoriti da pošalju u Hrvatsku... cijena kada saznam..
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon stu 24, 2014 11:31 pm

Trebaju 47 ali sa još jednom nulom na kraju,fulao si samo 10 puta. :roll: Idu 470uF/450V a tih barem ja imam jednu lijepu hrpicu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la s@ki » Pon stu 24, 2014 11:44 pm

pa lijepo je napisao da ti treba desetak komada...
47x10=470 :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la deleted user » Pon stu 24, 2014 11:59 pm

s@ki napisao:pa lijepo je napisao da ti treba desetak komada...
47x10=470 :D


Ali to nije sve! Dobijes i 10 puta manji ESR. Gratis! :mrgreen:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Uto stu 25, 2014 1:31 am

a i vama je matika jača strana....
po shemi na 1 stranici u ampić ide
3 kom 47uF 350v (x 2 za stereo)= 6 + još 2 kom u PSU2
te 470uF 350v ide 5 komada u PSU1 i PSU2
idu još i 2 kom 47uF 100v

eto, to je 10 kom od 47uF te 5 kom od 470uF
(naravno, ako je 1 psu za oba kanala)
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la gilhooley » Uto stu 25, 2014 3:44 pm

Možda ih imam. Cijelu vreću.

Ne znam točno oznaku, ali... :D
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Uto stu 25, 2014 5:13 pm

dolazim kod tebe da ti ispraznim tu vreću! :lol: :lol:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost