P: SATORI KIT

Re: P: SATORI KIT

PostPostao/la yoke » Sri kol 11, 2021 7:31 pm

viewtopic.php?f=38&t=3716&start=60

Ne znam tocnu dimenziju...mogu izmjeriti...ali oko 98x19xnekih 40cm dubine...
Rupa za sub je za peerless xls

To su ove prve kutijetine s pocetka od MDFa debljine 18 ili 19mm...ne sjecam se vise...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: SATORI KIT

PostPostao/la joe dalton » Sri kol 11, 2021 7:38 pm

Hvala. Pokušao sam naći temu ima previše toga.
Dobre kutije. Da već nemam drajvera za 5 pari zvučnika ovo bi gledao definitivno.
Kome trebaju solidni zvučnici za razumnu lovu ovo je prilika.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: SATORI KIT

PostPostao/la yoke » Sri kol 11, 2021 7:38 pm

Od tad sam im malo pokrpao i malo obradio....
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: SATORI KIT

PostPostao/la yoke » Čet kol 12, 2021 8:04 am

joe dalton napisao:Hvala. Pokušao sam naći temu ima previše toga.
Dobre kutije. Da već nemam drajvera za 5 pari zvučnika ovo bi gledao definitivno.
Kome trebaju solidni zvučnici za razumnu lovu ovo je prilika.


Ne da je prilika....nego prilika desetljaca...

Sami visoki i srednji u kutiji sviraju u rangu kutijica od nekih 3000eura

Kao glupo mi ih prodavati za ove pare a s druge strane....sta ce mi....tako da ponuda traje dok me ne prodje voljni moment :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: SATORI KIT

PostPostao/la yoke » Sub kol 28, 2021 6:40 pm

350eura bez skretnice
To je nekih 2650kn....
Ili ti ga u po cijene :shifty:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: SATORI KIT

PostPostao/la yoke » Ned ruj 05, 2021 9:08 pm

Nista...opet u mirovanje...
Narucio par drajvera pa cu se jos malo igrati s ovim...
Uglavom, povlacim iz prodaje...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost