DAH-1 Deluxe

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Pet lip 21, 2013 10:57 pm

Uglavnom, reko sam dosta o tome parketu. Mislim, dosadni ste već sami sebi ... s@ki, molim te, počisti temu od gluposti.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la s@ki » Sub lip 22, 2013 8:15 am

pa da ti ga pošteno napravio nebi te zajebavali :D :violin:
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la Dean » Sub lip 22, 2013 8:42 am

tom_hifi napisao:Uglavnom, reko sam dosta o tome parketu. Mislim, dosadni ste već sami sebi ... s@ki, molim te, počisti temu od gluposti.

Definiraj glupost, tak da znamo ča obrisati..
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la davorin » Sub lip 22, 2013 8:50 am

Dean napisao:
tom_hifi napisao:Uglavnom, reko sam dosta o tome parketu. Mislim, dosadni ste već sami sebi ... s@ki, molim te, počisti temu od gluposti.

Definiraj glupost, tak da znamo ča obrisati..

Znam da tom_hifi ne dijeli 100% moje mišljenje, ali ova tema je najbolja na cijelom forumu, a kako smo u demokratskom društvu, glasam da se ništa ne briše! :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Sub lip 22, 2013 9:14 am

Dean napisao:ča obrisati..


:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Ma, pišite kolko vas volja.

davorin napisao:Znam da tom_hifi ne dijeli 100% moje mišljenje, ali ova tema je najbolja na cijelom forumu, a kako smo u demokratskom društvu, glasam da se ništa ne briše! :laughing-rolling: :laughing-rolling:


:whistle: :roll:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la Zerowaf » Sub lip 22, 2013 5:30 pm

Iskrsnule su mi neke situacije, pa razmišljam prodati Krklecove VT4C monoblokove i uzeti neko jeftinije pojačalo, a razliku novca preusmjeriti.
Zato me zanima jesi li prodao svoj park...ovaj, svoje pojačalo?



P.S. Nije šala, stvarno bih to napravio ako se poslože zvijezde, a za parket...jbg - nisam odolio! :lol:
"Čvrsto vjerujem u pravilo kompenzacije.
Istinite nagrade su uvijek u razmjeru
s radom i žrtvama."
-Nikola Tesla-
Avatar korisnika
Zerowaf
 
Postovi: 109
Pridružen: Ned tra 21, 2013 6:00 pm
Lokacija: Novska

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Sub lip 22, 2013 5:42 pm

Nisam još prodao pojačalo. Kad, i ako bude prodano, jasno ću to naznačiti ovdje na forumu ;)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Sri srp 10, 2013 11:49 pm

Pojačalo PRODANO! Admin, može lock!
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la davorin » Čet srp 11, 2013 6:43 am

tom_hifi napisao:Pojačalo PRODANO! Admin, može lock!

Konačno stiže parket na red! :whistle: :laughing-rolling:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost