P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Dean » Pon svi 26, 2014 5:20 pm

Khadgar2007 napisao:Davorine, ja itekako imam volje to distribuirati ako se nađe dovoljan broj ljudi. Meni ne treba dugin spekar boja ča se kablova tiče, crna,crvena,plava,smeđa,žutozelena i možda neki deblji solid core za grijanje(za male lampice koristim telefonac). Za sada ne mislim uzimati ništa od kabela makar bilo badava ali na jesen bi htio uzeti tako neki niz boja u recimo 0,5mm^2 debljini.


Ne kužim....a što radi Shultz ? Kupio je kolutove i distribuira nama. Pa zar to nije vrsta "grup baja"? To što želi prodavati kompletiće svih boja, meni je razumljivo. Što će mu jedna-dvije boje, ako ostanu?
Ja kupio dvajst metara, pa nek se nađe :mrgreen:

@Davorin; Što znači ono "dobio od Shultza.."? Ja moro platit...majkummmmunmm,fvafvibm. :twisted:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la sonny » Pon svi 26, 2014 6:27 pm

A ?!???!!

Ja nisam dobio ni ponudu da dobijem komadić :D
Lažem poklonio mi je dvajst' cm crvene :lol:
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Edison » Pon svi 26, 2014 7:50 pm

Dean napisao:@Davorin; Što znači ono "dobio od Shultza.."? Ja moro platit...majkummmmunmm,fvafvibm. :twisted:


:lol:

Mene je Schultz pitao hocu li te zice, i da je cijena vise nego povoljna. Ja odbio. Trenutno mi ne treba, a imam par metara nekakve za povezat mrezni konektor i transformatore. Za drugo takvu zicu i ne koristim. Pa onda nisam ni uzeo ponudjenu zicu. Nikad ne uzimam ono sto mi ne treba, ili mi bar skoro nece trebati. A ako zatreba, nije Schultz daleko... :)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Zmajz » Pon svi 26, 2014 10:19 pm

Jesu li došle žuta i crvena??
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Dean » Pon svi 26, 2014 10:24 pm

Zmajz napisao:Jesu li došle žuta i crvena??

Šteka dobavljač (Šuli)

@Edison;
Ni meni ne treba toliko, ali upravo restauriram Vespu, pa će nešto otić na to..
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la deleted user » Pon svi 26, 2014 10:36 pm

Zmajz napisao:Šulc, prije nego sve raskupusaš, rezerviraj mi jedan bunt ali i sa crvenom i žutom kad stignu. Iza TF-a, jerbo se tamo nebumo vidli.


I ja cu isto vako! Nek se nadje, iako nemam pojma sto ce mi... :lol:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Uto svi 27, 2014 10:09 pm

Znači ovako...

Za svoje osobne potrebe želio sam nabaviti nešto vodiča u bojama raznim u presjeku 0,75 mm2. Zašto? Zato jer osobno mislim da je 1 mm2 overkill za ono što ja mislim raditi a 0,5 mm2 pretanko za rukovanje i lemljenje. Moje mišljenje je to i nitko se ne mora sa njime slagati. Haugh!

Nadalje, imam mogućnost nabaviti iste u veleprodajnoj trgovini.
S obzirom da su mi tamo prijatelji i pošto znam da je minimalna količina za narudžbu (MOQ - Minimum Order Quantity) 100 metara, nisam htio da ljudima ostavljam restlove koje nitko neće pa sam se odlučio jednu određenu količinu vodiča podijeliti sa vama.

Pošto sam ih ja osobno platio, ne vidim razloga zašto nebih to naplatio i vama.
Zadržavam pravo da iste poklonim, bacim, zapalim, zapetljam, izgubim i slično....

Nadalje, pošto ja osobno nisam niti veletrgovina niti maloprodaja, ne vidim razloga zašto bi nekome prodao/poklonio ili slično vodiče u bojama koje njemu trebaju pa ja ostao onda na kraju recimo sa 90 metara žuto-zelene i 10 metara crvene, recimo. Zato ide sve ili ništa.

Uvjeti su postavljeni jasno i transparentno.

Onaj kojemu to ne odgovara neka se žali upravi vodovoda ili neka ode u Tim-kabel, kao što se Khad prijeti, i neka tamo kupi vodič u boji koja mu odgovara. Naravno MOQ = 100 m.

Crvena je u autu a žuta me čeka ali jednostavno ne stignem od posla ovih dana skočiti po nju.

Ja bi ovu ponudu polako zaključio ali ako ima interesenata, mogu napraviti još jednu ili više tranši ali pod istim uvijetima.
Ja ću nabaviti sve po 100 metara i onda proslijediti zainteresiranima ali isključivo u paketu onoga što se bude u datom trenutku nudilo.

Eto. Toliko od mene i sretno žicanje....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Uto svi 27, 2014 10:13 pm

Dean napisao:@Davorin; Što znači ono "dobio od Shultza.."? Ja moro platit...majkummmmunmm,fvafvibm. :twisted:


Davorin će dobiti zadatak uskoro samo što on to još nezna.... :lol: :lol: :lol: :twisted: :dance: :clap:

Nema džabe ni u stare babe....! ;) :D
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Uto svi 27, 2014 10:15 pm

sonny napisao:Ja nisam dobio ni ponudu da dobijem komadić


A ti si konj...!

Dvonožni....

Sto puta sam ti rekao što planiram i koji su izvori.

Oćeš još da ti ih namotam i uparim i usviram Mozartom i Dajer Strejtsima....????


Tovare....!
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la joe dalton » Uto svi 27, 2014 10:17 pm

Schultz napisao:
sonny napisao:Ja nisam dobio ni ponudu da dobijem komadić


A ti si konj...!

Dvonožni....

Sto puta sam ti rekao što planiram i koji su izvori.

Oćeš još da ti ih namotam i uparim i usviram Mozartom i Dajer Strejtsima....????


Tovare....!


Uvali mu za kaznu 78 metara one žutozelene koja će ti ostat! :shifty:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju