Zvučnici - došli smo do kraja

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la the_bebe » Čet kol 20, 2015 9:37 am

Gil daj mi molim te na PM posalji cijene doticnih zvucnika pa da vidim sa jednim frendom mozda se nesto proda...hvala unaprijed.
Avatar korisnika
the_bebe
 
Postovi: 283
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:10 pm
Lokacija: Rijeka,Sušak

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la gilhooley » Čet vel 25, 2016 8:02 pm

Edit liste...


Ovo je sada preostalo:

1. Tannoy HPD295/8 (kutije iz Siska)
2. Tannoy Jupiter S
3. Tannoy Monitor Red 12" plus treći rezervni driver sa skretnicom
4. Samogradnje 3-way (Visaton, Fisher, ScanSpeak)

Tko kupi točku 3. dobije na poklon CD Player i pojačalo. Pojačalo je DIY. CD Player - Marantz. :D

Ajmo...još malo pa nestalo... :lol:

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la gilhooley » Ned svi 29, 2016 11:37 am

Ajmo ljudi... :lol:

Smetaju mi zvučnici, žena je tolerantna no sve i svaka ima svoje limite. :doh:

Pristajem i na neke razumne zamjene, predložite, a to poglavito vrijedi za točke 2. Ili 4.

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la drazenK » Ned svi 29, 2016 8:02 pm

Ako ti smetaju sisačke kutije, rado ću ti ih pričuvati dok se ne nađe kupac. A tko zna.. Možda...
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1391
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la gilhooley » Pon svi 30, 2016 6:13 am

One mi pak najmanje smetaju jer su najmanje...

:D
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la davidbraco » Pon svi 30, 2016 3:09 pm

Svi tvoji zvučnici nisu mali!!
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la gilhooley » Pon svi 30, 2016 3:39 pm

Kod mene je sve veliko... :lol:

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la gilhooley » Sri sij 04, 2017 9:33 am

Čovjek bi očekivao da se količina smanjuje, no neće ići... :evil:

Na prodaju su i dalje:

1. Tannoy HPD295/8 (kutije iz Siska)
2. Tannoy Jupiter S
3. Tannoy Monitor Red 12" plus treći rezervni driver sa skretnicom
4. Samogradnje 3-way (Visaton, Fisher, ScanSpeak)

Dodatno nudim (za stvarno male novce):

1. JVC S-88
2. JAMO Power 250B
3. JBL Radiance R123

Novce primam najradije, no može i neka fer zamjena, već po dogovoru. Izbjegavajte nuditi audio jer toga imam na bacanje, ali recimo rakiju već - može. :D

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la gilhooley » Sri vel 05, 2020 11:05 am

Tannoy Monitor Red 12'' prodan zajedno s trećim driverom i skretenicom.

Ostalo (lista ažurirana nakon puuuno godina) :

Tannoy HPD295/8 (kutije iz Siska)
Tannoy 3804 ili u kutijama ili samo driveri (kutije iz Borika)
Tannoy 2262 u kutijama
Tannoy DMT15 mk1
Tannoy 3833GG par drivera u kartonima nikad radili

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zvučnici - došli smo do kraja

PostPostao/la Bepone » Čet vel 06, 2020 12:56 am

imas 3 covjeka na forumu a covjeku broj 1 si prodao jedan par! nazovi ga opet i pitaj ako hoce slucajno jos ove ostale zvucnike jer da ova dva ostala clana slabo grizu! :lol:
ili cekaj jos jednu godinu pa napravi isto! mozda ovaj broj 1 zaboravi da je kupio zvucnike! :lol: :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju