Kad stiže crvena i žuta u Zg ?
Schultz napisao:Dean napisao:@Davorin; Što znači ono "dobio od Shultza.."? Ja moro platit...majkummmmunmm,fvafvibm.
Davorin će dobiti zadatak uskoro samo što on to još nezna....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nema džabe ni u stare babe....!![]()
Schultz napisao:sonny napisao:Ja nisam dobio ni ponudu da dobijem komadić
A ti si konj...!
Dvonožni....
Sto puta sam ti rekao što planiram i koji su izvori.
Oćeš još da ti ih namotam i uparim i usviram Mozartom i Dajer Strejtsima....????
Tovare....!

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju