DAH-1 Deluxe

DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Pet lip 14, 2013 7:47 pm

Nažalost, prodajem svoju verziju DAH-1 pojačala, koji za razliku od originalnog projekta ima jači mrežni trafo i cijevnu ispravljačicu 5C3S, nešto bolje napajanje, KT88EH u izlazu, te paralelno spojeno driversku sekciju 6N1P-EV (u originalu je SRPP spoj) što daje veće pojačanje i, po mojem mišljenju, bolji i još dinamičniji zvuk.

Uz DAH-1 Deluxe dajem, mislim da imam, još jedan rezervni par 6N1P. Pojačalo je u izuzetnom i očuvanom stanju. Interno ožićenje je čisto srebro u teflonu, stavio sam kvalitetnije katodne kondove i otpornike itd. Malo nabrijana verzija, jel :whistle:

Cijena za forumaše je ista onoj koliko sam i ja platio cijeli kit, a ona iznosi 2800kn. Razlog prodaje je 'tanko' trenutno financijsko stanje, a tu je još i GM-70 koji se treba dovršiti itd. Moguća je, eventualna i mala, korekcija cijene.

Pojačalo se može vidjeti i poslušati kod mene doma.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la Schultz » Pet lip 14, 2013 7:58 pm

:text-worthless:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la audio kutak » Pet lip 14, 2013 8:03 pm

tražim sakija da bana šulca zbog spama!!

tome, žalosno je kada se nešto takvoga prodaje.... ali, što možeš, život ne pita.... jedino se nadam
da će to kupiti netko tko će znati cijeniti uloženi trud ;)
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Pet lip 14, 2013 8:17 pm

A gle, ne mogu si pomoći, novac je potreban ako hoću preživjeti i dovršiti GM-70. Previše novaca je otišlo u potkrovlje (nije mi žao), no, nije bilo toliko planirano. Rađe da ga netko udomi, provjereno dobrog i 100% ispravnog, nego da stoji kod mene doma.

P61400341.JPG

P61400352.JPG

P61400374.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la Edison » Pet lip 14, 2013 9:21 pm

Tome, ovaj DAH-1 deluxe ti je prvo "pravo" pojacalo. Ako ga prodas, moglo bi ti kasnije biti zao. A neces za njega dobiti ni neki veliki novac.

Na tvom mjestu, ja bih prodao nesto od dijelova koje si nabavio za GM-70 pojacalo (cijevi, podnozja, velike kondenzatore...). To pojacalo i tako nije gotovo, i tko zna kad ce biti... Kad se situacija popravi, lako opet mozes kupiti dijelove, i peace in Bosnia. A ovaj deluxe, kad jednom ode, tesko ces moci ponovo otkupiti.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la Schultz » Pet lip 14, 2013 10:02 pm

Hmmmm.... Nekako mi se čini da su ti ruzinavi ovi transformatori.... :whistle:


I totalno si sfušario parket, baj d vej....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Pet lip 14, 2013 10:10 pm

GM-70 dijelove ne prodajem, nema šanse.

DAH-1 Deluxe mi je, istina, prvo pravo cijevno pojačalo. Ukoliko ode, ode, ako ne, neka stoji, no, žao mi ga je da samo stoji u 'kutu'.

Schultz, gdi ti vidiš da je parket sfušan? :whistle:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la Dean » Pet lip 14, 2013 10:33 pm

tom_hifi napisao:Schultz, gdi ti vidiš da je parket sfušan? :whistle:



aaa jaaa jaajjjj :whistle: Tek sad vidim... :doh:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la audio kutak » Pet lip 14, 2013 11:17 pm

vidi se iz aviona da si sfušao parket..... ;)
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: DAH-1 Deluxe

PostPostao/la tom_hifi » Pet lip 14, 2013 11:38 pm

Super.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost