
Untitled by saki_zg, on Flickr
neki starac.... nisam ga imao volje čupat

Untitled by saki_zg, on Flickr
slony reciver

Untitled by saki_zg, on Flickr
Stanje nepoznato, možda ispravno možda neispravno




Dean napisao:Ja bi kafu...
s@ki napisao:Pa, nije problem, no smatram da za to što mi jednom u mjesec dva odlučimo nešto pokloniti nije razlog da se otvori nova rubrika. Čisto iz razloga što ćemo imati 65 polupraznih podforuma a to nikako ne izgleda, pogotovo ne novim članovima i onima koji o tome razmišljaju
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost