Poklanjam - garaž klining

Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la s@ki » Čet lip 20, 2013 8:14 pm

Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr

neki starac.... nisam ga imao volje čupat
Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr

slony reciver
Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr

Stanje nepoznato, možda ispravno možda neispravno :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la Nino.s » Čet lip 20, 2013 8:20 pm

Mene zanima zadnji Sony
:dance:
Nino.s
 
Postovi: 56
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 12:26 pm

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la the_bebe » Čet lip 20, 2013 9:48 pm

Ja bi ovo street-power pojacalo... ;)
Avatar korisnika
the_bebe
 
Postovi: 283
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:10 pm
Lokacija: Rijeka,Sušak

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la s@ki » Čet lip 20, 2013 9:57 pm

ono nije u ponudi :D
a i crno je iznutra :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la Dean » Pet lip 21, 2013 12:19 am

Ja bi kafu... :mrgreen:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la audio kutak » Pet lip 21, 2013 12:48 am

Dean napisao:Ja bi kafu... :mrgreen:


ja bih pizzu sa maslinama i češnjakom.... ;)


saki, jel takav problem otvoriti rubriku poklanjam da se ne mješa sa prodajom?? tebi je to par klikova mišem...

već te drugi put to pitam pa bi bio red da odgovoriš....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la s@ki » Pet lip 21, 2013 7:31 am

Pa, nije problem, no smatram da za to što mi jednom u mjesec dva odlučimo nešto pokloniti nije razlog da se otvori nova rubrika. Čisto iz razloga što ćemo imati 65 polupraznih podforuma a to nikako ne izgleda, pogotovo ne novim članovima i onima koji o tome razmišljaju


nino, kad se vidimo ?
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la audio kutak » Pet lip 21, 2013 1:26 pm

s@ki napisao:Pa, nije problem, no smatram da za to što mi jednom u mjesec dva odlučimo nešto pokloniti nije razlog da se otvori nova rubrika. Čisto iz razloga što ćemo imati 65 polupraznih podforuma a to nikako ne izgleda, pogotovo ne novim članovima i onima koji o tome razmišljaju


ne bih se složio sa tobom? jel to tvoje mišljenje ili većine nas?

ja smatram da je opravdano imati tu rubriku upravo zbog transparentnosti i boljeg snalaženja! pa i ja imam stvari
koje bih stavio tam....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la s@ki » Pet lip 21, 2013 1:33 pm

aspolutno te ništa ne spriječava da otvoriš temu i dijeliš koliko te volja..

i molim dosta s OT
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostao/la tom_hifi » Pet lip 21, 2013 1:36 pm

Meni ništa ne smeta ovako kako je.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost