

Dean napisao:Ja bi kafu...
s@ki napisao:Pa, nije problem, no smatram da za to što mi jednom u mjesec dva odlučimo nešto pokloniti nije razlog da se otvori nova rubrika. Čisto iz razloga što ćemo imati 65 polupraznih podforuma a to nikako ne izgleda, pogotovo ne novim članovima i onima koji o tome razmišljaju