Strana 1 od 2

Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Čet lip 20, 2013 8:14 pm
Postao/la s@ki
Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr

neki starac.... nisam ga imao volje čupat
Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr

slony reciver
Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr

Stanje nepoznato, možda ispravno možda neispravno :D

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Čet lip 20, 2013 8:20 pm
Postao/la Nino.s
Mene zanima zadnji Sony
:dance:

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Čet lip 20, 2013 9:48 pm
Postao/la the_bebe
Ja bi ovo street-power pojacalo... ;)

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Čet lip 20, 2013 9:57 pm
Postao/la s@ki
ono nije u ponudi :D
a i crno je iznutra :D

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Pet lip 21, 2013 12:19 am
Postao/la Dean
Ja bi kafu... :mrgreen:

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Pet lip 21, 2013 12:48 am
Postao/la audio kutak
Dean napisao:Ja bi kafu... :mrgreen:


ja bih pizzu sa maslinama i češnjakom.... ;)


saki, jel takav problem otvoriti rubriku poklanjam da se ne mješa sa prodajom?? tebi je to par klikova mišem...

već te drugi put to pitam pa bi bio red da odgovoriš....

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Pet lip 21, 2013 7:31 am
Postao/la s@ki
Pa, nije problem, no smatram da za to što mi jednom u mjesec dva odlučimo nešto pokloniti nije razlog da se otvori nova rubrika. Čisto iz razloga što ćemo imati 65 polupraznih podforuma a to nikako ne izgleda, pogotovo ne novim članovima i onima koji o tome razmišljaju


nino, kad se vidimo ?

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Pet lip 21, 2013 1:26 pm
Postao/la audio kutak
s@ki napisao:Pa, nije problem, no smatram da za to što mi jednom u mjesec dva odlučimo nešto pokloniti nije razlog da se otvori nova rubrika. Čisto iz razloga što ćemo imati 65 polupraznih podforuma a to nikako ne izgleda, pogotovo ne novim članovima i onima koji o tome razmišljaju


ne bih se složio sa tobom? jel to tvoje mišljenje ili većine nas?

ja smatram da je opravdano imati tu rubriku upravo zbog transparentnosti i boljeg snalaženja! pa i ja imam stvari
koje bih stavio tam....

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Pet lip 21, 2013 1:33 pm
Postao/la s@ki
aspolutno te ništa ne spriječava da otvoriš temu i dijeliš koliko te volja..

i molim dosta s OT

Re: Poklanjam - garaž klining

PostPostano: Pet lip 21, 2013 1:36 pm
Postao/la tom_hifi
Meni ništa ne smeta ovako kako je.