Prodajem Aleph X

Prodajem Aleph X

PostPostao/la yoke » Ned stu 10, 2013 7:38 pm

Evo stavio sam ovo na njuskalo
http://www.njuskalo.hr/hi-fi-komponente ... as-9712673" target="_blank" target="_blank

ne znam dali sam stavio visoku cijenu ili ne, ali cijena je niza od cijene upotrebljenih dijelova

razlog prodaje; jer mi stoji doma
kao zao mi ga prodavati a opet...

ako je netko zainteresiran samo za kuciste nek mi posalje poruku
cijena jednog kucista bi bila recimo 1500kn
ali to ako nitko ne bude zainteresiran za cijeli set ;)
mislim da je to realno
jedno kuciste je dovoljno za stereo Aleph30
cini mi se da talijani takvo kuciste prodaju za 400E (mozda grijesim...ako da, nek mi netko posalje poruku, da to korigiram)

ili ako netko ima kakvu ponudu nek mi se slobodno javi
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Prodajem Aleph X

PostPostao/la audio kutak » Ned stu 10, 2013 9:25 pm

zar i ti, sine Brute ?! :o nemam teksta....

kad samo zbrojim koliko sam ja ulupao novaca u svoje jeftino Studio pojačalo.... onda je tvoje za bagatelu!
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Prodajem Aleph X

PostPostao/la yoke » Ned stu 10, 2013 9:38 pm

ma...
eto....iskreno...stvarno ne znam sta cu s njim
samo mi stoji doma...
trebam se poceti rjesavati svih tih sitnica...

i privesti sve ovo kraju

dosta je bilo zafrkancije :D
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Prodajem Aleph X

PostPostao/la Edison » Ned stu 10, 2013 10:01 pm

Yoke, jesu li to ona pojacala iz Sheratona?

Fina kucista... unutrasnjost nisam vidio, ali kad procitam sto je unutra, moraju biti i fina pojacala.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Prodajem Aleph X

PostPostao/la joe dalton » Ned stu 10, 2013 10:47 pm

Monoblokovi izgledaju super, a i cijena je u najmanju ruku povoljna za kupca.
Šteta da prodaješ. :(
:cry:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Prodajem Aleph X

PostPostao/la yoke » Pon stu 11, 2013 10:28 am

Edison napisao:Yoke, jesu li to ona pojacala iz Sheratona?

Fina kucista... unutrasnjost nisam vidio, ali kad procitam sto je unutra, moraju biti i fina pojacala.


da, to su ona iz Sheratona
da trbala bi biti ljepa pojacala :lol: bez obzira koje marke dijelovi su koristeni :mrgreen: ali eto...racunao sam da cu ih samo jednom sklapati pa nisam stedio :mrgreen:

ma polako pokusavam privesti cijelu pricu kraju

sad mi je primarno zavrsiti, finisirati one velike zvucnike...

mozda ako se uskoro ne proda, zamjenim aleph 30 s alephX da mi tjera srednje...mada mi je 30W dovoljno za to...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost