P: satori

P: satori

PostPostao/la yoke » Pon vel 10, 2014 9:07 pm

cisto mi neugodno :mrgreen: :lol: :mrgreen:
ali eto i ovo ide na prodaju...
znaci sb acoustic satori 16P 8ohma
cijena 2500 za par
http://www.sbacoustics.com/index.php/pr ... ori-mw16r/

navodno jedni od najboljih novijih midbaseva na trzistu
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: satori

PostPostao/la audio kutak » Uto vel 11, 2014 12:23 am

sumnjiv si ti meni.... ajd priznaj koliko kompleta drajvera si do sada prodao?! :pray:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: P: satori

PostPostao/la yoke » Uto vel 11, 2014 9:25 am

ovo je zadnji par :mrgreen:
casna pionirska :mrgreen:
a i nisam nista prodao osim RAALa :mrgreen:

jucer cistio ispod kreveta :lol:
izbacio jedno 3kvadrata mdf, furniranog u venge...ostatci od diy namjestaja
imam i nesto sirovog...od tog bi mogao napraviti stolic za dnevni boravak sa subom...jedino mi treba sub... :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: satori

PostPostao/la tom_hifi » Uto vel 11, 2014 9:56 am

Vrlo zanimljivi driveri. Da nisam trenutno u nečemu drugome, moguće da bi otišli do mene.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: P: satori

PostPostao/la s@ki » Uto vel 11, 2014 9:59 am

sve gledam kog boga ovaj sad šatore prodaje po forumu a ono.... :doh:
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: satori

PostPostao/la yoke » Uto vel 11, 2014 10:02 am

hhahadhahahahahahahhhh
da, znas koliko me puta spjazdilo kad u gugle ubacim SATORI a on mi izbaci šatore, crvene,žute,maskirne... :lol: :lol: :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: satori

PostPostao/la yoke » Uto vel 11, 2014 10:04 am

tom_hifi napisao:Vrlo zanimljivi driveri. Da nisam trenutno u nečemu drugome, moguće da bi otišli do mene.


ne brini, sumnam da ce ovo otici brzo :lol:
vjerojatno ces do tad zavrsiti svoj projekt i krenuti u novi a ovi ce jos biti na prodaju :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: satori

PostPostao/la tom_hifi » Uto vel 11, 2014 10:38 am

Sudeći prema tome kako ti ide prodaja u zadnje vrijeme, brzo će otići :roll:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: P: satori

PostPostao/la yoke » Uto vel 11, 2014 11:58 am

ma dobro...ono su bili ekstremi :mrgreen:
i sam bi ih uzeo...pa makar da mi stoje doma :lol:

Satori sam stavio u oglasnik, mislio sam se ugraditi ih u auto...ali opet...kao steta mi ih je koristiti za to...(vec imam dynaudio u vratima...pa)

A i nije neka usteda od kupovine kod mene i preko neta :lol: (samo 1000-1100kn razlike -s postarinom/transferom love)
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: satori

PostPostao/la Schultz » Uto vel 11, 2014 12:13 pm

Jao yoke u propast ćeš me gurnuti.... Jaaoooooooooooo....

Kud ću ja kuku lele..... Ajmeeeeeee ubitćemežena....... Joooojjjjjjjj
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost