Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la pamook » Sub ožu 01, 2014 8:15 pm

...ako se nekome hoce oprobat i igrat.... ostalo mi je nesto ovih ljutih i stvarno ljutih (habanero)....

tko prvi k djevojci, njegov problem, kazu stari ljudi... tko se prvi javi, saljem :handgestures-thumbsup:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la Klokan » Sub ožu 01, 2014 8:40 pm

Paprike veliš :think:
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la pamook » Sub ožu 01, 2014 8:43 pm

ljute, tvrdim :idea:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la harkonen » Sub ožu 01, 2014 8:45 pm

Ok, riješio si to.....
Opus Diy
Avatar korisnika
harkonen
 
Postovi: 423
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:41 pm

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la pamook » Sub ožu 01, 2014 8:58 pm

...jest vala, i to kvalitetno :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub ožu 01, 2014 9:05 pm

Pa di Klokanu da mu ovako mladome napraviš čir na želucu... :lol: Ali opet bolje od hrane to dobiti nego od sekiracije. :ugeek:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la Klokan » Sub ožu 01, 2014 9:10 pm

Ma nisam ja uzeo sjemenke :) Ne bavim se hortikulturom :D

Ja samo zahebajem :whistle:
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la audio kutak » Sub ožu 01, 2014 10:35 pm

jel ima ili nema? moj tata voli jako ljute paprike i ostalo....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la s@ki » Ned ožu 02, 2014 9:12 am

Ako ce jos kome faliti imati cu viska sjemenki i sadnica koje bi mozda nekom bile zanimljivije ako vec dolazi po njih :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Poklanjam visak sjemenki ljutih papricica

PostPostao/la audio kutak » Ned ožu 02, 2014 2:38 pm

khm.. khmmm.... kakvih? :mrgreen:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju