P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Sri svi 14, 2014 8:51 pm

Znači,

prodajem po 10 metara finožičnog vodiča presjeka 0,75 mm2 u slijedećim bojama:

Bijela
Crna
Plava
Smeđa
Ljubičasta
Žuto-zelena
Narančasta

po cijeni od 10 kuna po boji tj. u paketu sve zajedno za 70 kuna.

U dolasku je još žuta i crvena.

Nisam zainteresiran za prodaju pojedine boje u proizvoljnim dužinama.

Pripremio sam dva bunta za ponijeti na TF.

Ako netko želi, neka mi se javi dolje ili na PM

Živili.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la davorin » Sri svi 14, 2014 8:57 pm

Par pitanja:
-Koji je tip izolacije i koliko je debela (i/ili njezine karakteristike?)?
-Koliko žičica ima licna i koliko je pojedina debela?
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la pamook » Sri svi 14, 2014 9:02 pm

/edit mk2:

mene racunaj za dva bunta u komadu, ne mora na TF-u, nije bitno thx :-D

/edit
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: pamook; Sri svi 14, 2014 9:22 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Dean » Sri svi 14, 2014 9:07 pm

Ja ću dva bunta u komadu, ali svih fela...

Ne treba na TF-u...
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la davorin » Sri svi 14, 2014 9:16 pm

Mogu li dobiti neizrezanu dužinu od 20m (naravno svih boja!)?
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri svi 14, 2014 9:17 pm

Crna, Plava, Smeđa,Narančasta, po jedan bunt nabrojane boje. Malo sam razmišljao i zapravo mi još uvijek ne trebaju ostale boje te debljine a ove uopće nemam na lageru.
Zadnja izmjena: Khadgar2007; Sri svi 14, 2014 11:28 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Sri svi 14, 2014 9:30 pm

Staviti ću ja pakete u auto pa ćemo rezati na licu mjesta tj. on d fejs of d plejs....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la pamook » Sri svi 14, 2014 10:41 pm

... a mogli bi pritom i klapski zapivat ribaaaarrrpleeeteeeeee mrrriiiiiizzuuuuuuuuuuuuuuuuUUUUUsvoojuuuuuuuu ... to bi bio dobar performance :mrgreen: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Master of disaster » Sri svi 14, 2014 10:44 pm

Kada stignu i žuta i crvena ja kupujem jedan kompletić...
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: P: Vodič H05 V-K 0,75 mm2

PostPostao/la Schultz » Čet svi 15, 2014 11:33 am

Khadgar2007 napisao:Crna, Plava, Smeđa,Narančasta, po jedan bunt nabrojane boje. Malo sam razmišljao i zapravo mi još uvijek ne trebaju ostale boje te debljine a ove uopće nemam na lageru.


Ili sve ili ništa...

:twisted:
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron