Strana 1 od 1

P: icepower ASX 125 D klasa s napajanjem

PostPostano: Čet srp 24, 2014 10:04 pm
Postao/la yoke
Prodajem icepower asx125 stereo pojacalo u D klasi s napajanjem...
uz njega dolaze i kablovi te sklopka...
pojacalo radi,doslovno, utakaj i upali...

Cijena na ebayu je oko 220-240$

Ako je nekome zanimljivo nek mi sibne PM s ponudom

Re: P: icepower ASX 125 D klasa s napajanjem

PostPostano: Uto lis 31, 2017 10:47 pm
Postao/la yoke
ev..ovo opet stavljam u prodaju
za popularnih 999,99kn :lol:
pa ako je nekome zanimljivo nek se javi

vidim da sam napisao krivi naziv uredjaja
ali evo datashit
http://www.icepower.bang-olufsen.com/fi ... 151203.pdf

Re: P: icepower ASX 125 D klasa s napajanjem

PostPostano: Čet stu 02, 2017 10:20 am
Postao/la yoke
prodano!!!
tnx