P ili M: Hladnjake, trafo i aluminijske ploče

P ili M: Hladnjake, trafo i aluminijske ploče

PostPostao/la ziki » Pet ruj 12, 2014 10:16 pm

P ili M stoji za prodajem ili mijenjam ;). Mislio sam sebi raditi A klasu veće snage, ali mi tako što ipak ne treba pa sam odlučio sve to prodati ili mijenjati.
Hladila su Fisher SK533 duljine 200 mm, širine 84 mm i visine 150 mm. Crno eloksirana. Evo i link http://www.fischerelektronik.de/web_fischer/en_GB/heatsinks/A01/Standard%20extruded%20heatsinks/PR/SK533_/$productCard/parameters/index.xhtml
Hlade Aleph 5 bez ikakvih problema. Transformator je 600VA 4 odvojena sekundara po 24V (dual mono), zamišljeno za stereo pojačalo u A klasi. Izradila ga je firma RAIS audio. Trafo je dimenzija 125mm (š) x 110mm (v). Na prodaju su još i gornja i donja ploča, CNC rezana dimenzija 400x300mm (debljina ploča je 3mm) koja bi išla na ova hladila.
Pojedinačne cijene: hladila 1100kn, trafo 300kn, ploče 150kn. Ukoliko bi netko uzeo komplet onda bi cijena za sve bila 1300kn. Ukoliko bi išla zamjena onda hladila cijenim 1500kn jer su nova 1900kn. Zamjena može za zvučnike ili gramofon. Nekoliko slika.

Ukoliko nekog zanima, neka sa se javi na PM ili 0915379762.
Pozdrav
Ziki
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: P ili M: Hladnjake, trafo i aluminijske ploče

PostPostao/la ziki » Sri lis 01, 2014 7:35 pm

Sve prodano. Hvala.
ziki
 
Postovi: 553
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron