to je medel bez napajanja ali doma imam i 2 konda od 10000uf/100V te raskopani trafo koji je dobar za izvedbu napajanja...
pa ako nekog zanima nek mi se javi...da ga pokusam prevariti da to kupi od mene
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju