P: prodajem Icepower 500A modul s ostatkom gluparija

P: prodajem Icepower 500A modul s ostatkom gluparija

PostPostao/la yoke » Sub lis 04, 2014 9:33 pm

Prodajem Icepower modul od 500W u d klasi....
to je medel bez napajanja ali doma imam i 2 konda od 10000uf/100V te raskopani trafo koji je dobar za izvedbu napajanja...

pa ako nekog zanima nek mi se javi...da ga pokusam prevariti da to kupi od mene :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju