Strana 1 od 3

Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Uto lis 14, 2014 4:37 pm
Postao/la s@ki
nešto :)
Player je koliko mi je poznato '85 ili '86. Težak 10ak kg, vrlo čvrsta šasija obložena sa 3mm alu pločama, 2 trafa, unutrašnjost puna ko čep.
Mislio sam jednom raditi neku lampizaciju ali sam odustao zbog nedostatka prostora unutar kutije.
Kupljen za 1000kn pred koju godinu i radi bez nekih zamjerki.
Pržence isto čita.

Udomio bih kakve slušalice, zvučnik, može i gitarski, neznam ..nekakve lampe... kikiriki koštice.. :)

Ukratko, mijenjam ono što sada ne koristim za nešto što udubuće neću koristiti :D

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Uto lis 14, 2014 4:43 pm
Postao/la tubeman
Iiih.....
Dođi i izaberi :) :) :)
Dobiš 5:1.
Uvjet je samo da je CDP bar 4 puta volumenom MANJI od odabranog :) :)

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Uto lis 14, 2014 4:51 pm
Postao/la joe dalton
@ s@ki - koje lampe te zanimaju?
Drajveri za zvučnike ili cijele kutije?

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Uto lis 14, 2014 5:01 pm
Postao/la s@ki
imam CT194 koji je prosvirao tek kad sam ga stavio na prilično visoku komodu u dnevnom.. no i dalje me kopka nešto "bolje".
Tim više što imam prilično dobre visokotonce (auto linija, rebrandirana vifa ako se ne varam) pa bi išao na varijantu 2 ili 3 sistemca ili čak idealnije neki D'Apolitto koji me kopa već dugo. Ako imaš nešto u tom smjeru....

Lampe i sl mogu zasad jedino skupljat za "jednog dana" jer nemam nikakvih projekata u planu

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Uto lis 14, 2014 5:12 pm
Postao/la yoke
Popodne odem do konzuma
uzmem ti kesicu kikirikija
od franka ?
jel to vrijedi ?
mozda imaju neki indijski
uvozni?

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Uto lis 14, 2014 6:53 pm
Postao/la pamook
Saki, trebao si trazit barem pistaccio :)

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Uto lis 14, 2014 7:40 pm
Postao/la audio kutak
pistačio? to ništa ne valja! polomiš zube (čitaj: plombe) !!

jel može paket prženih slanih indijskih oraščiča? :mrgreen:

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Čet srp 02, 2015 1:49 pm
Postao/la s@ki
ajmo probat ovo zamjenit za 600 krznenih životinja :)

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Čet srp 02, 2015 2:35 pm
Postao/la Master of disaster
500? :mrgreen:

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostano: Čet srp 02, 2015 3:01 pm
Postao/la s@ki
ko prvi njegova djevojka :P