Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..
nešto 
Player je koliko mi je poznato '85 ili '86. Težak 10ak kg, vrlo čvrsta šasija obložena sa 3mm alu pločama, 2 trafa, unutrašnjost puna ko čep.
Mislio sam jednom raditi neku lampizaciju ali sam odustao zbog nedostatka prostora unutar kutije.
Kupljen za 1000kn pred koju godinu i radi bez nekih zamjerki.
Pržence isto čita.
Udomio bih kakve slušalice, zvučnik, može i gitarski, neznam ..nekakve lampe... kikiriki koštice..
Ukratko, mijenjam ono što sada ne koristim za nešto što udubuće neću koristiti
Player je koliko mi je poznato '85 ili '86. Težak 10ak kg, vrlo čvrsta šasija obložena sa 3mm alu pločama, 2 trafa, unutrašnjost puna ko čep.
Mislio sam jednom raditi neku lampizaciju ali sam odustao zbog nedostatka prostora unutar kutije.
Kupljen za 1000kn pred koju godinu i radi bez nekih zamjerki.
Pržence isto čita.
Udomio bih kakve slušalice, zvučnik, može i gitarski, neznam ..nekakve lampe... kikiriki koštice..
Ukratko, mijenjam ono što sada ne koristim za nešto što udubuće neću koristiti