Dwyer airflow meter, poklanjam

Dwyer airflow meter, poklanjam

PostPostao/la pamook » Čet lis 16, 2014 10:18 pm

... kopajuci silom prilika po ladicama nadjoh ovo... nabavljen prije koju godinu, stoji u ladici.... ako nekome moze posluziti, ide :D

regulacija protoka i pokazivac na "kuglicu"

amer`čki
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Dwyer airflow meter, poklanjam

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet lis 16, 2014 10:31 pm

Kažeš airflow. jel to regulacija zraka,ono tipa spojiš na zračnu pumpu to čudo i onda reguliraš koliko zraka izađe na drugu stranu? Ako je onda bi moja malenkost to uzela za svoj "akvarij" ;)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Dwyer airflow meter, poklanjam

PostPostao/la s@ki » Pet lis 17, 2014 8:09 am

ako je "meter" onda mjeri pobogu :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Dwyer airflow meter, poklanjam

PostPostao/la audio kutak » Pet lis 17, 2014 8:42 am

pamook napisao:..., regulacija protoka i pokazivac na "kuglicu"

amer`čki


pa piše da ima regulaciju protoka??
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Dwyer airflow meter, poklanjam

PostPostao/la pamook » Pet lis 17, 2014 9:45 am

koliko znam, regulacija je preko ventila u nekom postotku (nije iglicni ventil), ali mozda sam u krivu :think:

Khad - nema frke da ga dobijes, ali ce ti posluziti za u ladicu kao i meni - pogle skalu :D (hint - 100 SCFH (standard cubic feet per hour) je nesto manje od 3 m3 zraka na sat)
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Dwyer airflow meter, poklanjam

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet lis 17, 2014 9:48 am

Aha, onda nije za one kikiriki kineske zračne pumpe. Onda ti to zadrži glupo je da stoji kod mene koji još manje zna kome bi to proslijedio.Ja ću naručiti onda nekoliko također kineskih ventila sa ebaya koji su predviđeni za te male pumpice.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron