imam nešto dijelova viška pa vam nudim, tko želi neka mi se javi na pm
svi dijelovi su nekorišteni.
... folijski kondenzator F&T 0,33uF 1600V MKP ,
... folijski kondenzator WIMA MKS4 2,2uF 63V DC ,
audio kutak napisao:*** nekorišteni mali signalni DPDT releji Takamisawa NA4.5W-K, 5 voltni, 5 komada za 20 kn, ima ih 30-tak komada
više detalja o njima na: http://www.hifituning24.de/downloads/na.pdf
audio kutak napisao:ako misliš na Takamisawa releje, ne pašu izvodi i kučište je veće... na aya ide uski tip kučišta...
ako misliš na kondenzatore, ne znam na koje misliš?

gilhooley napisao:Joe dalton....koji točno releji trebaju?
Ja ih imam na izvoz...![]()
Gil
gilhooley napisao:Joe dalton....koji točno releji trebaju?
Ja ih imam na izvoz...![]()
Gil
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost