Strana 1 od 4

imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Čet lis 23, 2014 12:47 pm
Postao/la audio kutak
imam nešto dijelova viška pa vam nudim, tko želi neka mi se javi na pm
svi dijelovi su nekorišteni.

... folijski kondenzator F&T 0,33uF 1600V MKP ,

F&T-0,33uF-1600v.jpg


... folijski kondenzator WIMA MKS4 2,2uF 63V DC ,

wima-2,2uF-63v.jpg

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Pet lis 24, 2014 3:30 pm
Postao/la audio kutak
za sve detalje molim da se javite na pm.

*** nekorišteni termistori NTC 10 ohm, 5 kom. za 20 kn

NTC-10ohm.jpg


*** nekorišteni mali signalni DPDT releji Takamisawa NA4.5W-K, 5 voltni, 5 komada za 20 kn, ima ih 40-tak komada
više detalja o njima na: http://www.hifituning24.de/downloads/na.pdf

Takamisawa_NA4.5W-K.jpg

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Sub stu 22, 2014 9:09 pm
Postao/la audio kutak
bump! BHC 10.000uF 63V, 6 komada za 300 kn

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Sub stu 22, 2014 11:52 pm
Postao/la joe dalton
audio kutak napisao:*** nekorišteni mali signalni DPDT releji Takamisawa NA4.5W-K, 5 voltni, 5 komada za 20 kn, ima ih 30-tak komada
više detalja o njima na: http://www.hifituning24.de/downloads/na.pdf

Takamisawa_NA4.5W-K.jpg


Kutak mi kupujemo kondenzatore za AYA II, a ti ih imaš? :lol:

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Ned stu 23, 2014 12:39 am
Postao/la audio kutak
ako misliš na Takamisawa releje, ne pašu izvodi i kučište je veće... na aya ide uski tip kučišta...

ako misliš na kondenzatore, ne znam na koje misliš?

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Ned stu 23, 2014 1:11 am
Postao/la joe dalton
audio kutak napisao:ako misliš na Takamisawa releje, ne pašu izvodi i kučište je veće... na aya ide uski tip kučišta...

ako misliš na kondenzatore, ne znam na koje misliš?

Ma mislio sam na releje naravno. Ne znam zašto sam napisao kondenzatore. :doh:

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Ned stu 23, 2014 9:03 am
Postao/la gilhooley
Joe dalton....koji točno releji trebaju?

Ja ih imam na izvoz... :D

Gil

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Ned stu 23, 2014 9:55 am
Postao/la joe dalton
gilhooley napisao:Joe dalton....koji točno releji trebaju?

Ja ih imam na izvoz... :D

Gil

Hvala ali sad je gotovo. Vec smo kupili, a moji su vec i zalemljni na pocicu :)

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Ned stu 23, 2014 11:15 am
Postao/la Schultz
Ja bi 5 termistora....

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostano: Ned stu 23, 2014 1:22 pm
Postao/la audio kutak
gilhooley napisao:Joe dalton....koji točno releji trebaju?

Ja ih imam na izvoz... :D

Gil


hvala gile, ali ovi releji su specifični jer su izvodi uski, tzv. "narow" model... osim Omrona postoji još Axicomov model