Strana 1 od 2

poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 4:28 pm
Postao/la yoke
Evo malo redim po stanu...

I spremao se ovo baciti u smece ali rekoh mozda se nekome da zafrkavati i osposobiti ovo...
meni se ne da....

tako da ako imate volje...saljem vam uz to da vi placate postarinu prilikom preuzimanja...
HP ekspresom oko 30kn

Slika

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 4:49 pm
Postao/la Dean
Jesam prvi? Jesam prvi ?

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 4:50 pm
Postao/la s@ki
nisi :P ja sam drugi :D

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 5:33 pm
Postao/la yoke
Dean napisao:Jesam prvi? Jesam prvi ?


Nisi, treci si... :lol:
bar po mojoj racunici :lol:

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 5:58 pm
Postao/la pamook
Dean pa treci????

ne valja ti racunica, trebao bi promisliti jos malo :think: :think:

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 6:16 pm
Postao/la drazenK
ja sam siguran da to radi! samo trebaš ugraditi i ako ledice svijetle više ne dirati!

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 6:42 pm
Postao/la yoke
meni ne rade :mrgreen:

imam zastitu za viskotonce i to mi je dovoljno... :mrgreen:

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Ned stu 09, 2014 11:46 pm
Postao/la Dean
Kako treći? :think:

Kutak
Khadgar
ja...


istina je, treći sam ... :doh:

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Pon stu 10, 2014 12:04 am
Postao/la SaWa
Dean napisao:Kako treći? :think:

Kutak
Khadgar
ja...


istina je, treći sam ... :doh:



:whistle:

Re: poklanjam neispravnu zastitu za zvucnike od velmana

PostPostano: Pon stu 10, 2014 3:22 am
Postao/la audio kutak
Dean napisao:Kako treći? :think:

Kutak
Khadgar
ja...


istina je, treći sam ... :doh:


mene izbaci.... :naughty: