Strana 1 od 1

Swwitcheri

PostPostano: Pet stu 28, 2014 6:12 pm
Postao/la Zmajz
Imam ova dva switchera nakon rasturanja nekih kutija, pa ako nekom treba, prije nego ih bacim (ponedjeljak idu u smeće); naponi su + 5V i + 15V, vidi se na sliki:
IMG_20141128_165340.jpg
IMG_20141128_165348.jpg

Re: Swwitcheri

PostPostano: Pet stu 28, 2014 6:55 pm
Postao/la Schultz
Dobro su se grijali....