Forum audio samograditelja
https://diy-audio.com.hr/
Swwitcheri
https://diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=33&t=2296
Strana
1
od
1
Swwitcheri
Postano:
Pet stu 28, 2014 6:12 pm
Postao/la
Zmajz
Imam ova dva switchera nakon rasturanja nekih kutija, pa ako nekom treba, prije nego ih bacim (ponedjeljak idu u smeće); naponi su + 5V i + 15V, vidi se na sliki:
IMG_20141128_165340.jpg
IMG_20141128_165348.jpg
Re: Swwitcheri
Postano:
Pet stu 28, 2014 6:55 pm
Postao/la
Schultz
Dobro su se grijali....