MIJENJAM ZA RAZNO :)
Raščišćavanje radione sam shvatio vrlo ozbiljno.
Iz hiperprostora ispod stola Izronila još jedna kutija za koju trenutno nemam pravu namjenu, a stajala je kao "stanje nepoznato", dakle kad dođe na red - dođe

Radi se o razglasnom pojačalu NORTON PA200 (Španjolska) s parom LAPT 2SC3264/2SA1295 (original SANKEN) tranzistora u izlazu.
Nekoliko mic i line ulaza i izlaz 4-8-6 Ohm + 100V linija.
Ima ga blizu 20 kila, uglavnom transformatori i veliki hladnjak.
Zaprimljen prije cca godinu dana kao nepoznato-neispravno, ali kada sam ga rašarafio da zamijenim tranzistore, ustanovio sam da su crkli samo osigurači
Stanje je izvrsno.
Na slikama je u stanju as is - prašnjavo.




Ako netko ima ozbiljnu potrebu za nečim takvim i ima ponuditi nešto u zamjenu, tu smo.
Šteta bi ga bilo rasturiti, mada niti ta ideja nije mrska budući je od toga do prilično jakog SUB pojačala tek vjeveričji nokat.
Snage ima dosta. Napajanje je +/- 60 V i kao od šale povuče 2 i više A struje.
Možda bi mu dobro došlo pojačanje u elektrolitima (ima samo 2 x 4700 uF što je sasvim dovoljno za njegovu namjenu), ali to ne bi trebalo biti nikakav problem.
Iz hiperprostora ispod stola Izronila još jedna kutija za koju trenutno nemam pravu namjenu, a stajala je kao "stanje nepoznato", dakle kad dođe na red - dođe
Radi se o razglasnom pojačalu NORTON PA200 (Španjolska) s parom LAPT 2SC3264/2SA1295 (original SANKEN) tranzistora u izlazu.
Nekoliko mic i line ulaza i izlaz 4-8-6 Ohm + 100V linija.
Ima ga blizu 20 kila, uglavnom transformatori i veliki hladnjak.
Zaprimljen prije cca godinu dana kao nepoznato-neispravno, ali kada sam ga rašarafio da zamijenim tranzistore, ustanovio sam da su crkli samo osigurači
Stanje je izvrsno.
Na slikama je u stanju as is - prašnjavo.




Ako netko ima ozbiljnu potrebu za nečim takvim i ima ponuditi nešto u zamjenu, tu smo.
Šteta bi ga bilo rasturiti, mada niti ta ideja nije mrska budući je od toga do prilično jakog SUB pojačala tek vjeveričji nokat.
Snage ima dosta. Napajanje je +/- 60 V i kao od šale povuče 2 i više A struje.
Možda bi mu dobro došlo pojačanje u elektrolitima (ima samo 2 x 4700 uF što je sasvim dovoljno za njegovu namjenu), ali to ne bi trebalo biti nikakav problem.


