Strana 1 od 3

P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Sub pro 27, 2014 6:29 pm
Postao/la yoke
Cura rekla da sve moram porediti ili pobacati :mrgreen:
s obzirom da mi je ovo kuciste maleno za onu moju famoznu hrpetinu elektronike...fali mi visine
i ovo ide u prodaju
trenutno mi je nekoj kutiji

kuciste je generalno u ok stanju
gornja stranica je malo izderana od uredjaja koji su bili iznad njega (tako sam ga kupio)
osobno bi ga mozda prebrusio i dao eloksirati u neku drugu bolju ili sl.
ali moze i ovako posluziti

kuciste dolati sa svim originalnim stranicama
te s tiskanom gdje su botuni/aka gumbi, zajedno s rotacionim enkoderom...
te onim plavim pleksijem ispred displaya (display ne dolazi s kucistem)

cijena;
ajmo probati s 450kn + postarina


(prilkom slanja ga mogu fromatirati na A4 da ne bude visok paket :mrgreen: )

ovdje je par forki kako sam ga koristio

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

s obzirom da mi je kuciste u nekoj kutijetini ne dami ga se vaditi da ga izmjerim
pa su dimenzije s neta

450 x 97 x 285 mm

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Sub pro 27, 2014 7:58 pm
Postao/la Schultz
Ja dajem 150 kuna + poštarina + gemišt od graševine.

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Sub pro 27, 2014 8:40 pm
Postao/la audio kutak
ja dajem flašu vina i plaćam poštarinu... mislim da to vrijedi više od hrpe lima punog rupa... :mrgreen:

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Sub pro 27, 2014 9:34 pm
Postao/la yoke
ako ne vrijedi..onda nek stoji kod mene :mrgreen:

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Ned pro 28, 2014 12:26 am
Postao/la Dean
A...stajat će... :teasing-neener:

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Ned pro 28, 2014 12:52 pm
Postao/la yoke
dobro ''crveni''
15ti je prosao!!!
:character-jason:
ajmo sklapat posao
:mrgreen:
dam ti ovo kuciste pod racun
:lol:

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Ned pro 28, 2014 8:36 pm
Postao/la s@ki
Salji mu šatore pod racun,imam ja kljuc...a za ostalo budemo lako :)

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Ned pro 28, 2014 8:52 pm
Postao/la yoke
si lud!!!
on bi glodalicom presao preko njih...
al oko kljuca se dogovorimo
:occasion-santa: :occasion-santa: :occasion-santa:

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Ned pro 28, 2014 9:31 pm
Postao/la s@ki
A cuj.

I ja sam ponesto membrana probio akicon pa bolje da sutim :)

Re: P: kuciste od NAD S170

PostPostano: Čet sij 01, 2015 11:44 am
Postao/la yoke
otislo
:mrgreen: