Strana 1 od 1

Poklanjam: Trafo limove

PostPostano: Sub sij 10, 2015 7:07 pm
Postao/la gilhooley
Kako sami naslov kaže - poklanja se jedna rekao bih veća količina trafo limova koji doduše nisu novi, ali možda ih netko od vas treba za neki svoj projekt. Ako ne bude interesenata - ide u smeće.

Dimenzije su 150 x 100 mm ("E" dio) i 150 x 25 ("I" dio).

Širina srednjeg stupa je 50 mm.

Koliko sam odokativno procijenio tu bi bilo za otprilike 2 trafa od po 1 kVA. Možda za 3 od po 1 kVA, možda 3 od po 800 VA…Ubijte me... :doh:

Eh sad.

Uvjet je da morate doći po to osobno i s autom jer ne šaljem ni poštom, niti vozim, niti pakiram. Uz to ide i još neka zavojnica na istim limovima i s bakrom. Nosite sve.

Zato je džaba. :D

Ajd živili…

Gil

DSC01552.JPG

Re: Poklanjam: Trafo limove

PostPostano: Sub sij 10, 2015 7:28 pm
Postao/la davorin
Svakako bi bilo šteta da se takva količina limova te veličine baci, a mogu netkome jako dobro poslužiti i uštediti puno novaca.
Podsjećam da je puno jeftinije viklerima dati da namotaju samo zavojnice, nego kupovati kompletne složene transformatore! Svatko može s malo strpljenja složiti limove, staviti izolatore, vijke te nosače za učvršćenje na namotanu špulu i tako uštediti 30-50% cijene kompletnog trafa!
Oni koji stanuju blizu gilhooley-a imaju povoljnu priliku!

Re: Poklanjam: Trafo limove

PostPostano: Sub sij 10, 2015 7:37 pm
Postao/la tubeman
Oću ja ako se već dežurni nisu javili :) :)

Re: Poklanjam: Trafo limove

PostPostano: Sub sij 10, 2015 8:20 pm
Postao/la gilhooley
Dakle limovi nisu novi, ima tu i laka i boje...

Ali ako Tubeman to hoće...prodano...

Mislim - poklonjeno.

Tubeman - javi se kad budeš u prlici to pokupit.

Gil

Re: Poklanjam: Trafo limove

PostPostano: Sub sij 10, 2015 10:22 pm
Postao/la tom_hifi
Šteta kaj ovo tek sad vidim :P :roll:

Re: Poklanjam: Trafo limove

PostPostano: Sub sij 10, 2015 10:32 pm
Postao/la tubeman
gilhooley napisao:Dakle limovi nisu novi, ima tu i laka i boje...

Ali ako Tubeman to hoće...prodano...

Mislim - poklonjeno.

Tubeman - javi se kad budeš u prlici to pokupit.

Gil


Meni pričaš o starim, hrđavim i zmazanim stvarima :?: :?: :) :)
Drugi tjedan sam bar jednom u ZG pa se javim.
TNX