Strana 1 od 2

P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 12:19 pm
Postao/la yoke
ako je netko zainteresiran nek mi se javi
mislim da imam dva komada
stos je sto mi u kuciste ne stane hrpa transforamatora
pa se mislim ovog prodati i naruciti novi koji ce uz 12V imati namotano i 9V

pa ako nekome treba bifilarno motan torid s EO (jedan dodatni izvod) nek mi se javi na PM

Re: P: toroid 2x12V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 2:55 pm
Postao/la joe dalton
Cijena za oba?

Re: P: toroid 2x12V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 4:28 pm
Postao/la yoke
Sorry ekipa zahebo sam stvar...nije 12V vec 15V
ali moze se uvijek razmotati :mrgreen:

Slika

cijena...
bilo bi mi ok 200kn za oba
ili oko 120kn po komadu
ili slicna neka ponuda...

pokusao bi s ova dva pokriti trosak izrade jednog s 2X15V + 2X9V...sto vjerujem da ce me izaci oko 200tinjak kuna
ponuda za 2X9V (2A) mi je dosla za 160kn...pa racunam da bi dodatno namotaji dosli oko tih 200kn...

ali primam i ponude ...
zelim to zavrsiti...pa.... :mrgreen:

Re: P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 5:25 pm
Postao/la deleted user
Prodano! Dalje na PM...

Re: P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 7:56 pm
Postao/la Dean
LesFaul napisao:Prodano! Dalje na PM...


Šta nema više C jezgri na tržištu, pa ćeš ove pilat popola? :lol:

Re: P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 8:10 pm
Postao/la deleted user
Od prilike... Isto kao trziste aluminija u ZG koje ti kontroliras pa si bocnice poceo od mahagonija radit... :lol:

Re: P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 8:49 pm
Postao/la Dean
LesFaul napisao:Od prilike... Isto kao trziste aluminija u ZG koje ti kontroliras pa si bocnice poceo od mahagonija radit... :lol:


a monopol je monopol ! :lol:

Re: P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 8:58 pm
Postao/la davorin
LesFaul napisao:Od prilike... Isto kao trziste aluminija u ZG koje ti kontroliras pa si bocnice poceo od mahagonija radit... :lol:

U zadnje vrijeme je izgleda i bakar pod njegovom kontrolom! :whistle:

Re: P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Pon lip 29, 2015 9:22 pm
Postao/la deleted user
Steampunk, GU50, i tako to... :whistle:

Re: P: toroid 2x15V 30VA

PostPostano: Sri srp 01, 2015 8:56 am
Postao/la yoke
rjeseno i ovo...
:doh: