Prodajen osciloskop Hameg 203-6, ispravan, oćuvan, ima component tester, 20Mhz, bez sondi. Cijena 800kn.
I napajanje, 2x0-45V 0-2A, shema iz elektora, sa dodatkon automatskoga pribacivanja sekundara radi disipacije. Cijena 800kn.
Re: osciloskop
Postano: Ned srp 19, 2015 12:43 pm
Postao/la m a r k o
Ja si već jedno vrijeme želim osciloskop ali sam ograničen financijama. Koje sonde bi preporučio tj. koliko bi me to još koštalo?
Re: osciloskop
Postano: Ned srp 19, 2015 2:33 pm
Postao/la pinco
m a r k o napisao:Ja si već jedno vrijeme želim osciloskop ali sam ograničen financijama. Koje sonde bi preporučio tj. koliko bi me to još koštalo?
Ja koristin ove, i za tu su cijenu odlićne i više od toga, i traju mi već nekolko godina i mislin ih koristit i dalje, čak imaju dobre review na netu, a cijena da se zamisliš...