Strana 1 od 1

osciloskop

PostPostano: Pet srp 17, 2015 11:37 pm
Postao/la pinco
Prodajen osciloskop Hameg 203-6, ispravan, oćuvan, ima component tester, 20Mhz, bez sondi. Cijena 800kn.

Slika

I napajanje, 2x0-45V 0-2A, shema iz elektora, sa dodatkon automatskoga pribacivanja sekundara radi disipacije. Cijena 800kn.

Slika
Slika

Re: osciloskop

PostPostano: Ned srp 19, 2015 12:43 pm
Postao/la m a r k o
Ja si već jedno vrijeme želim osciloskop ali sam ograničen financijama. Koje sonde bi preporučio tj. koliko bi me to još koštalo?

Re: osciloskop

PostPostano: Ned srp 19, 2015 2:33 pm
Postao/la pinco
m a r k o napisao:Ja si već jedno vrijeme želim osciloskop ali sam ograničen financijama. Koje sonde bi preporučio tj. koliko bi me to još koštalo?


Ja koristin ove, i za tu su cijenu odlićne i više od toga, i traju mi već nekolko godina i mislin ih koristit i dalje, čak imaju dobre review na netu, a cijena da se zamisliš... :o

http://www.ebay.com/itm/Two-P6100-DC-10 ... 1a02f6d326" target="_blank

Re: osciloskop

PostPostano: Čet kol 20, 2015 4:42 pm
Postao/la davidbraco
Hm-zainteresiran sam za skop-skupljam lovu-ako može i bar dio cifre za neku trampu otvoren sam za sve mogučnosti

Re: osciloskop

PostPostano: Čet kol 20, 2015 4:59 pm
Postao/la gilhooley
Je li otišao PS?

Gill

Re: osciloskop

PostPostano: Čet kol 20, 2015 10:32 pm
Postao/la pinco
Sve je još aktivno.