Strana 1 od 1

P: 10000uf/100V x 2 i toroid cca50V i nekih 250-300VA

PostPostano: Uto ruj 22, 2015 6:31 pm
Postao/la yoke
Slika

Prodajem dva konda od 10000uf/100V i toroid koji je imao 2x30V i 300VA ako se ne varam...
Meni je trebao nizi napon sam ga malo razmotao tako da je sad na nekih 50V
ako je nekome potrebno nesto od ovog nek mi sibne PM
cijena
kondove sam platio oko 100kn komad
trafo oko 300kn (ako se dobro sjecam)
recimo, volio bi dobiti 75kn po kondu = 150kn za oba
trafo 150kn
ili najbolja ponuda :mrgreen:

Re: P: 10000uf/100V x 2 i toroid cca50V i nekih 250-300VA

PostPostano: Sri ruj 23, 2015 8:26 am
Postao/la yoke
Trafo
Izgleda da su namotaji motani jedan preko drugog...
Jucer sam mjerio, ovaj koji sam razmotao ima 25V a original oko 31(32)V...tako da sad ima nekih 56-57V
Motano je zicom od cca2mm (mozda pinkicu manje...mjereno trokutom...i odokativnom metodom)
Eto,za info...

Re: P: 10000uf/100V x 2 i toroid cca50V i nekih 250-300VA

PostPostano: Sri ruj 23, 2015 1:19 pm
Postao/la yoke
Trafo prodan

Uz kondenzatore dajem i certifikat nalju
''burning amp''
ovlasteni sam certifikator za podrucje istocne europe
pa ih lupam gdje god stignem
certifikat sam stekao upornim i napornim radom po iso9062 standardu

(za referencu pogledati sliku u prvom postu)


:obscene-hanged:

Re: P: 10000uf/100V x 2 i toroid cca50V i nekih 250-300VA

PostPostano: Sri ruj 23, 2015 4:43 pm
Postao/la audio kutak
jesi ti to nešto spalio ili ti to ne odgovara? :mrgreen:

Re: P: 10000uf/100V x 2 i toroid cca50V i nekih 250-300VA

PostPostano: Sri ruj 23, 2015 7:37 pm
Postao/la yoke
Tako doslo...
pokvareno
:mrgreen:

Osli i kondovi ;)

tnx