Poklanjam lemilicu

Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Kale021 » Pet ruj 02, 2016 9:17 am

Poklanjam lemilicu RS Antex CS-EP 683-100 rabljena, ali upravo testirana i grije :)
Dobra je stvar sta na RS-u jos postoji podrska za te lemilica tipa grijaci i vrhovi. Dobra stvar je da je kabel preko 2 metra!
Uvijet je ili ososbno preuzimanje, ili dostava u Split, ali kad mi bude usput, ili postom uz placanje aktuelnih postanskih troskova.

Jednostavno, nemam vise terenskog rada, pa mi ovakva fina lemilica vise ne triba.

Ko prvi posalje PM, njemu .... :)

PICT0555.JPG


PICT0556.JPG


PICT0557.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
Kale021
 
Postovi: 137
Pridružen: Pon kol 26, 2013 5:29 pm
Lokacija: Kastel Sucurac

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Kale021 » Pet ruj 02, 2016 9:31 am

Izgleda da je to ova samo sada se prodaje pod drugacijim imenom
http://uk.farnell.com/antex/cs-18-230v/ ... nsku=false
Avatar korisnika
Kale021
 
Postovi: 137
Pridružen: Pon kol 26, 2013 5:29 pm
Lokacija: Kastel Sucurac

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Kale021 » Pet ruj 02, 2016 11:42 am

Otisla dragom i uvazenom clanu foruma :) !
Avatar korisnika
Kale021
 
Postovi: 137
Pridružen: Pon kol 26, 2013 5:29 pm
Lokacija: Kastel Sucurac

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Edison » Pet ruj 02, 2016 12:15 pm

Tko prvi lemilici, taj ce lemiti... ;)

Hvala Kale! :D
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet ruj 02, 2016 1:49 pm

Kako to da se naš brzopotezni Shultz nije prvi javio? :o
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Edison » Pet ruj 02, 2016 3:36 pm

Khadgar2007 napisao:Kako to da se naš brzopotezni Shultz nije prvi javio? :o


Sto ce njemu? Ima ih on i prekovise... :)
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Schultz » Pet ruj 02, 2016 6:17 pm

Ne spominji ime Njegovo uzalud....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Edison » Čet ruj 08, 2016 7:52 pm

Stigla lemilica. Hvala Kale! :)

Kebel je zaista dugacak, ima ga preko 2,5m. Lemilica je tanka i dobro lezi u ruci, a Kale je prilozio i jedan rezervni vrh... :D

Ovisno kakvo ce vrijeme biti za vikend, ali imam je namjeru malo isprobati... :dance:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet ruj 08, 2016 8:03 pm

Ideš u lemljenje Stvarno Malih Dijelova kada si uzeo lemilicu od 18W? ;)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6186
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostao/la Edison » Čet ruj 08, 2016 11:03 pm

Khadgar2007 napisao:Ideš u lemljenje Stvarno Malih Dijelova kada si uzeo lemilicu od 18W? ;)


Ne bas... mada i te "male" znam zalemiti i s lemilicom od 50W... No nemam neku ovako finu lemilicu male snage, a nekad bas treba.
Imam neku USB lemilicu, ali od toga nema velike koristi. Treba USB s jakom strujom... inace samo brlja... :shifty:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost