Strana 1 od 2

Poklanjam lemilicu

PostPostano: Pet ruj 02, 2016 9:17 am
Postao/la Kale021
Poklanjam lemilicu RS Antex CS-EP 683-100 rabljena, ali upravo testirana i grije :)
Dobra je stvar sta na RS-u jos postoji podrska za te lemilica tipa grijaci i vrhovi. Dobra stvar je da je kabel preko 2 metra!
Uvijet je ili ososbno preuzimanje, ili dostava u Split, ali kad mi bude usput, ili postom uz placanje aktuelnih postanskih troskova.

Jednostavno, nemam vise terenskog rada, pa mi ovakva fina lemilica vise ne triba.

Ko prvi posalje PM, njemu .... :)

PICT0555.JPG


PICT0556.JPG


PICT0557.JPG

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Pet ruj 02, 2016 9:31 am
Postao/la Kale021
Izgleda da je to ova samo sada se prodaje pod drugacijim imenom
http://uk.farnell.com/antex/cs-18-230v/ ... nsku=false

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Pet ruj 02, 2016 11:42 am
Postao/la Kale021
Otisla dragom i uvazenom clanu foruma :) !

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Pet ruj 02, 2016 12:15 pm
Postao/la Edison
Tko prvi lemilici, taj ce lemiti... ;)

Hvala Kale! :D

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Pet ruj 02, 2016 1:49 pm
Postao/la Khadgar2007
Kako to da se naš brzopotezni Shultz nije prvi javio? :o

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Pet ruj 02, 2016 3:36 pm
Postao/la Edison
Khadgar2007 napisao:Kako to da se naš brzopotezni Shultz nije prvi javio? :o


Sto ce njemu? Ima ih on i prekovise... :)

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Pet ruj 02, 2016 6:17 pm
Postao/la Schultz
Ne spominji ime Njegovo uzalud....

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Čet ruj 08, 2016 7:52 pm
Postao/la Edison
Stigla lemilica. Hvala Kale! :)

Kebel je zaista dugacak, ima ga preko 2,5m. Lemilica je tanka i dobro lezi u ruci, a Kale je prilozio i jedan rezervni vrh... :D

Ovisno kakvo ce vrijeme biti za vikend, ali imam je namjeru malo isprobati... :dance:

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Čet ruj 08, 2016 8:03 pm
Postao/la Khadgar2007
Ideš u lemljenje Stvarno Malih Dijelova kada si uzeo lemilicu od 18W? ;)

Re: Poklanjam lemilicu

PostPostano: Čet ruj 08, 2016 11:03 pm
Postao/la Edison
Khadgar2007 napisao:Ideš u lemljenje Stvarno Malih Dijelova kada si uzeo lemilicu od 18W? ;)


Ne bas... mada i te "male" znam zalemiti i s lemilicom od 50W... No nemam neku ovako finu lemilicu male snage, a nekad bas treba.
Imam neku USB lemilicu, ali od toga nema velike koristi. Treba USB s jakom strujom... inace samo brlja... :shifty: