Strana 1 od 1

P: Kutiju

PostPostano: Sub ruj 24, 2016 10:59 pm
Postao/la ziki
Prodajem kutiju koju je prodavao gil ranije (dvije) pa ću iskoristiti i te slike. Trebalo se nešto raditi oko toga, ali nedostatak vremena i volje je učinio da ide na prodaju. Prodaje se bez konektora koji su na slici.

Visina hladnjaka: 100 mm

Dubina hladnjaka: 215 mm

Širina hladnjaka: 35 mm

Debljina mesa hladnjaka: 5 mm

Unutarnje mjere (Š x D x V): 190 mm x 210 mm x 100 mm

Prednja alu ploča (Š x V) jest: 270 mm x 115 mm


Cijena 150kn +ppt. Upit može na PM.

Re: P: Kutiju

PostPostano: Ned ruj 25, 2016 11:27 am
Postao/la Schultz
Ja, ja, ja....


Imam jednu pa će mi još jedna dobro doći.

Imaš možda dvije?

Re: P: Kutiju

PostPostano: Ned ruj 25, 2016 5:07 pm
Postao/la ziki
Nemam :D. Rezervirano za Schultza.

Re: P: Kutiju

PostPostano: Ned ruj 25, 2016 6:31 pm
Postao/la yoke
bolje da si poklonio nego njemu prodao !!!
samo ce mu u supi trunuti :evil:

:doh:

:lol:

Re: P: Kutiju

PostPostano: Sub lis 01, 2016 10:01 am
Postao/la ziki
Prodano, hvala.