Strana 1 od 3

P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Ned ruj 25, 2016 12:29 am
Postao/la ziki
Sviralo na Triode festivalu, složio ga fixxxer. Mislim da je to pojačalo kao ono što je radio Harkonen u svojoj headamp seriji. Kod mene se čuje malo bruma, iako na festivalu se nije čulo. Meni stoji i višak je, a djeca je zanimljivo sve što svijetli pa ide iz kuće. Kontruktor ga je zamislio otvorenog s donje strane radi boljeg hlađenja. Cijena 700kn +ppt.

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Ned ruj 25, 2016 8:31 am
Postao/la Khadgar2007
Dobro misliš Ziki, to je to pojačalo za slušalice sa katodnim autotrafom.

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Ned ruj 25, 2016 9:15 pm
Postao/la tom_hifi
Ima negdje tema o tome? :D

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Ned ruj 25, 2016 9:20 pm
Postao/la Khadgar2007
Evo je viewtopic.php?f=6&t=163 ,moja tema. Ja mislim da je Fixxerova na drugom forumu.

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Pet lis 07, 2016 10:17 am
Postao/la ziki
Može zamjena za razno...

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Čet lis 13, 2016 7:13 pm
Postao/la davidbraco
A to razno može biti npr...

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Sub lis 15, 2016 3:23 pm
Postao/la ziki
Neko integrirano pojačalo, HT reciever, neki zvučnici, slušalice...(moguća moja nadoplata). Moguće i za druge stvari. Slobodno ponudite.

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Sub lis 15, 2016 9:27 pm
Postao/la davidbraco
Možda bušilica Bosh-slična ovoj na slici:

Moja je zelena-dobio je u rinfuzi 2003 godine i sastavio sam ju i stavio nove četkice.
Borfuter je loš ali dajem novi uz nju.
Od kad sam ju sastavio stoji mi i nisam ju koristio.
Mislim da takva nova košta oko 2000 kuna.
Mehanički je dobra a i rotor mi je izgledao ko nov.
Borfuter nisam uspio zamijeniti jer mislim da je onaj šaraf koji ide unutra za prićvrščivanje izglodan a taj šaraf
imam novi sa novim borfuterom.
Treba neki specijalac za to odvrnuti-navoj je valjda isto kontra.

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Sub lis 15, 2016 9:44 pm
Postao/la davidbraco
samo mala nadopuna: tako je i na ovoj mojoj

Re: P: Pojačalo za slušalice

PostPostano: Ned lis 16, 2016 12:12 am
Postao/la ziki
Ne treba mi bušilica. Hvala na ponudi.