Strana 1 od 2

200 lp

PostPostano: Sub stu 05, 2016 11:46 am
Postao/la Felix
Prodajem 200 kom. LP u kompletu. 20 kn. komad.Ploče su očuvane a neke nisu ni bile na gramofonu.
Link sa spiskom.
Kontakt na mob. 0915008650 ili PP
http://imgur.com/a/y3ZHk" target="_blank" target="_blank

Re: 200 lp

PostPostano: Sub stu 05, 2016 2:23 pm
Postao/la pamook
ima lijepih "komada" :D

ako bi islo komadno, pls. javi - ja bih sve od Waitsa, Doorse, Tubular bells, R.E.M, Marley-a, moguce jos ponesto bi se nabralo :P

Re: 200 lp

PostPostano: Sub stu 05, 2016 2:49 pm
Postao/la Felix
Pozdrav!
Za pojedinačnu cijenu bi išle 50 kn komad ovisno o stanju. Najbolje bi to riješio u komadu.

Re: 200 lp

PostPostano: Ned stu 06, 2016 8:47 am
Postao/la cappucino
A ako bi ja uzeo sav ostatak? Dal bi cijena ostala ista?

Re: 200 lp

PostPostano: Ned stu 06, 2016 10:15 am
Postao/la Edison
Lijepa kolekcija... :)

Covjeku je komplicirano prodavat plocu po plocu, zato je dao povoljnu cijenu za sve zajedno.

Ako su ploce sacuvane, cijena je dobra. Dogovorite se vas nekoliko (tko bi sto uzeo), neka jedan uzme sve, a vi poslje podijelite tako da racunate s 25 kn po komadu... jer nesto ce ostati viska. A to sto ostane prodate za 10 kn po komadu, i sto dobijete razmjerno podijelite. Tako je najbrze i najjednostavnije i onom tko prodaje i onima koji bi kupili...

Re: 200 lp

PostPostano: Ned stu 06, 2016 10:24 am
Postao/la tom_hifi
Odlična kolekcija. Šteta, da je timing drukčiji, uzeo bih ja sve.

Re: 200 lp

PostPostano: Ned stu 06, 2016 7:18 pm
Postao/la Felix
cappucino napisao:A ako bi ja uzeo sav ostatak? Dal bi cijena ostala ista?

Nisam siguran da sam razumio. :think:

Re: 200 lp

PostPostano: Ned stu 06, 2016 9:24 pm
Postao/la cappucino
Felix napisao:
cappucino napisao:A ako bi ja uzeo sav ostatak? Dal bi cijena ostala ista?

Nisam siguran da sam razumio. :think:

Ako bi Pamook uzeo ono sto je odabrao, a ja ostatak ploca, dal bi cijena njemu i meni ostala po 20 kn za komad?

Re: 200 lp

PostPostano: Ned stu 06, 2016 9:33 pm
Postao/la pamook
Cappucino - da ne ispadnem ono sto nisam :lol: :lol: , ako uzmes komplet, iskljucivo na tebi je da li ces ili neces prodati koji LP dalje (meni) ... ne bi bilo fer da se racuna da sam kao ja nekakvu rezervaciju napravio... a ako budes voljan prodati ono nabrojano, tu sam, plus naklon do poda, plus cuga na nekom TF-u :D

Re: 200 lp

PostPostano: Ned stu 06, 2016 10:05 pm
Postao/la Felix
Ako se tako dogovorite cijena je 20 kn komad.