Strana 1 od 1

P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Sri stu 09, 2016 5:24 pm
Postao/la s@ki

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Sri stu 09, 2016 5:41 pm
Postao/la Dean
A da malo staviš razmake između ?

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Sri stu 09, 2016 6:33 pm
Postao/la davorin

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Čet stu 10, 2016 12:05 am
Postao/la joe dalton
Koliko stara?
Koliko koristena?
Glodala uz nju?

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Čet stu 10, 2016 3:32 pm
Postao/la s@ki
stara je x, mislim da nije xy godina :)
Uzeo sam ju pred, recimo 10ak godina dok sam slagao još muziku po autima tj. taman pred kraj bavljenja tim hobijem.
Odglodala je par prstena za zvučnike (ispod 10 kom svakako) i završila u podrumu.
Moram pogledati da li su glodala još tamo, a ako jesu onda je to nešto što je došlo u kompletu jer nikad nisam kupovao ništa za nju.

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Pon stu 28, 2016 4:36 pm
Postao/la s@ki
Otkopao sam ju, 2 glodala nekakva su tamo, original set "čeljusti" je tu, skupa sa crijevom za usisavač . Ima i nastavak za radit krugove i "ravnalo" ili kako god da se zove taj pomični dio da možeš glodat nešto paralelno s rubom.
450kn još malo pa nestalo.

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Uto pro 20, 2016 9:08 am
Postao/la gilhooley
Ajd piši da je prodano. Ako je 450 kn - prodano.

Hebate - samo na mene moš računat...a još sam i u komšiluku. :mrgreen:

Piši na telefon da se vidimo da to pruezmem.

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Uto pro 20, 2016 10:51 pm
Postao/la joe dalton
Kasnis Gil. Kasnis debelo.....

Re: P: mini Proxxon glodalica

PostPostano: Sri pro 21, 2016 9:48 pm
Postao/la gilhooley
A jebiga...htio sam si poklonit nešto za Božić, a nitko nije napisao da je ošlo...

Idam sad utopit tugu u rakiji i novom pojačalu koje je jučer prosviralo...

:lol: