Strana 1 od 1

P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Sri stu 23, 2016 5:17 pm
Postao/la ziki
Kutije su plastificirane u crno, prednja ploča s emože skinuti, debela je 10mm, aluminijska i plastificirana u crno kao i ostatak kutije.

Dvije kutije su na prodaju. S kutijama dajem trafo od 200VA 2x 30VAC (4 izvoda), 2 graetza, hladilo kojim se može hladiti bilo kakva AB klasa i konektore (strujni s prekidačem, zvučnički i RCA) kao i nogice. Pozadi su rupe pripremljene za stereo verziju pa ako ne trebaju prilažem i one crne čepove kojima se rupe zatvore.

Cijena po komadu je 400kn (sa svime nabrojanim), ako idu obje onda 700kn.

D380xV100xŠ250mm

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Sri stu 23, 2016 5:56 pm
Postao/la Ivica33
Zamjene?

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Sri stu 23, 2016 6:29 pm
Postao/la ziki
Šta se nudi? Može i na PM.

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Sri stu 23, 2016 8:39 pm
Postao/la davidbraco
Ovo je nemoralna ponuda a ja bez love.

Može bar jedna kutija sa svime time za dobru Bosh bušilicu?

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Sri stu 23, 2016 9:19 pm
Postao/la ziki
Jedna kutija je prodana. Ostala još jedna. Ne bih mijenjao za bušilicu. I je, da, nemoralna je ponuda. Kutije same su koštale 750kn bez prenjih ploča.

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Sri stu 23, 2016 9:32 pm
Postao/la Dean
A ništa...morat ću poskupiti...

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Sri stu 23, 2016 9:35 pm
Postao/la ziki
Dean napisao:A ništa...morat ću poskupiti...


Nije kod tebe haha. To je bio neki čovjek čiji sin je bio na cice forumu. Mislim da se ni ne bavi više ovim.

Re: P: Kućišta od monoblokova

PostPostano: Čet stu 24, 2016 6:15 pm
Postao/la the_bebe
Ja bi samo kutiju bez ostatka...dali je to moguce?!