Strana 1 od 3

P: pass P1.7

PostPostano: Uto sij 03, 2017 1:57 pm
Postao/la yoke
Prodajem pass P1.7
kvaliteni dijelovi, PRP otpornici, Nichicon u napajnaju, najjace wime MKP10, silver mica
prodajem samo pretpojaclo bez napajanja
2 kanala
cijena 1050kn
nemam pojma koliko da stavim, sami kondovi su toliko...

Slika
Slika
Slika

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Čet sij 05, 2017 12:41 pm
Postao/la yoke
by the way
moguca i korekcija cijene
mogu ponuditi i plocicu s releyima i otpornicima za P1.7 (REL VOL 3 ako se ne varam) samo se mora uzeti kontrolna elektronika od dantimaxa
http://electronics.dantimax.dk/Kits/Con ... index.html
i enkoder...mislim da je to oko 50eura

znaci balansirana varijanta za regulaciju glasnoce predvidjena za P1.7
ima za 4kanala...ako nekome treba :mrgreen:

Slika

pa da to na kraju ovako fino izgleda

Slika

imam i displej viska :mrgreen:

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Čet sij 05, 2017 12:44 pm
Postao/la yoke
e da, imam i plocice za napajanje od P1.7 ali bez dijelova

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Čet sij 05, 2017 4:29 pm
Postao/la s@ki
ima ja komplet kit(u) :)

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Čet sij 05, 2017 5:01 pm
Postao/la yoke
Sta ti mislis, ako si admin, da mozes svuda lamatati i gurati kit(u) !!!
otvori svoju temu :twisted:
pa tamo nudi kit(u)
:twisted:

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Čet sij 05, 2017 8:53 pm
Postao/la Master of disaster
Puj perverznjaci :o

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Čet sij 05, 2017 9:02 pm
Postao/la yoke
A bio je tako dobar momak
a onda krenuo s akvarijima
u zadnje vrijeme s legicima
a vidi gdje ga je to dovelo
do nudjenja kita po tudjim temama
:lol: :mrgreen: :lol:

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Uto sij 17, 2017 1:58 pm
Postao/la yoke
odustajem od prodaje...idu u ladicu :mrgreen:

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Uto sij 17, 2017 2:29 pm
Postao/la Khadgar2007
A ako se nađe kupac da to kupi za nekih 3k kuna? :lol:

Re: P: pass P1.7

PostPostano: Uto sij 17, 2017 2:44 pm
Postao/la yoke
ako naleti takav...uputim ga na s@kija :lol: