Strana 1 od 1

P: miniDSP miniSHARK

PostPostano: Uto lis 10, 2017 8:02 pm
Postao/la yoke
mozda nekome bude zanimljivo mada sumnjam
prodajem
https://www.minidsp.com/products/opendr ... isharc-kit

cijena u EU je oko 210eura
ja trazim 100 :mrgreen:

Re: P: miniDSP miniSHARK

PostPostano: Sri lis 11, 2017 1:19 pm
Postao/la yoke
izgleda da je prodano...
tnx
:mrgreen: