Strana 1 od 1

TRAFO I PODNOŽJE

PostPostano: Uto lis 31, 2017 12:29 pm
Postao/la cappucino
Kao i u tekstu prodajem ili mijenjam za ...bo? nešto...
Stoji na lageru već dugo i samo ga premještam, a možda baš to nekome treba...

Re: TRAFO I PODNOŽJE

PostPostano: Uto lis 31, 2017 1:01 pm
Postao/la davorin
Možda bi zainteresirao koga da ga otprašiti, obrisati, skinuti koroziju, poravnati sve izvode, izmjeriti ga itd. :D

Re: TRAFO I PODNOŽJE

PostPostano: Uto lis 31, 2017 1:39 pm
Postao/la Zmajz
Joj, gospon Davorin, kaj smo pod stare dane postali malo picajzlasti??

Re: TRAFO I PODNOŽJE

PostPostano: Uto lis 31, 2017 1:48 pm
Postao/la davorin
Zmajz napisao:Joj, gospon Davorin, kaj smo pod stare dane postali malo picajzlasti??

Vjerojatno sam uvijek bio takav, ali sam tek u ovim godinama počeo to i pokazivati! :lol: