Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostao/la pamook » Čet stu 30, 2017 10:14 pm

...sve sa slike.... ako je nekome u igri, saljem... dobio, a ne zelim jos i autoakustiku pocet kramarit... ispravnost nepoznata, vjerojatno upitna :lol: :lol:

daklem, poklanja se:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostao/la pamook » Sri pro 13, 2017 10:07 pm

...rijeseno... :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostao/la sonny » Sri pro 13, 2017 10:14 pm

Nekada smo bili spremni žrtvovati bubreg za ovakve stvari :?
Imao sam čini mi se KEH-6800 sa cede čenđerom....
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostao/la pamook » Sri pro 13, 2017 11:02 pm

meni su auto ture tu po gradu takve da dok motor potjera antenu u skroz izvuceni polozaj, ja taman gasim jer sam stigao.... uglavnom mi radio u autu sluzi iskljucivo kao sat :)
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostao/la sonny » Sri pro 13, 2017 11:04 pm

Čuj to... Antena na izvlačenje :mrgreen:
A radio blokiran na frekvenciji Narodnog ...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostao/la pamook » Sri pro 13, 2017 11:47 pm

:lol: :lol:

nije, na frekvenciji Otvorenog.... iako su i oni postali naporni :P

a izbor ostalih dostupnih stanica je vise nego horror... sto s ove sto s one strane granice... najbolje bude kad naletis na AC/DC ili nesto dobro-a-zestoko pa ostavis na toj stanici, a iza toga prva stvar od Semberine ili Drozge... ili tanbura... pa onda tronson...pa opet "strana-a-popularna", pa u krug.... pa stisnes "seek" a ono na sljedecoj grupna molitva udovici s Madagaskara.... ko da sam glavu u kosnicu gurnio, samo boli iznutra a ne izvana :shock: ... pa opet seek, ono utakmica... jojooooododajenjagiiiii, udaraciiiiiiiiii nistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... antiklimakssssssssssssss .... onda ugasis i mir...slusam svih 110 dobrano vec bronhiticnih konja kako brekću u ritmu Bosch pumpe i jednog (od tri) nosaca motora.... u ova hladnija vremena jos im se pridruzi i poneki cvrčak iza kokpita, plus onaj lim sto ne da da pepeljara ispadne van tako lako... milina :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostao/la Vulkanizer » Čet pro 14, 2017 12:12 am

pamook napisao::lol: :lol:

nije, na frekvenciji Otvorenog.... iako su i oni postali naporni :P

a izbor ostalih dostupnih stanica je vise nego horror... sto s ove sto s one strane granice... najbolje bude kad naletis na AC/DC ili nesto dobro-a-zestoko pa ostavis na toj stanici, a iza toga prva stvar od Semberine ili Drozge... ili tanbura... pa onda tronson...pa opet "strana-a-popularna", pa u krug.... pa stisnes "seek" a ono na sljedecoj grupna molitva udovici s Madagaskara.... ko da sam glavu u kosnicu gurnio, samo boli iznutra a ne izvana :shock: ... pa opet seek, ono utakmica... jojooooododajenjagiiiii, udaraciiiiiiiiii nistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... antiklimakssssssssssssss .... onda ugasis i mir...slusam svih 110 dobrano vec bronhiticnih konja kako brekću u ritmu Bosch pumpe i jednog (od tri) nosaca motora.... u ova hladnija vremena jos im se pridruzi i poneki cvrčak iza kokpita, plus onaj lim sto ne da da pepeljara ispadne van tako lako... milina :D

:clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Once there was a way to get back homeward
Avatar korisnika
Vulkanizer
 
Postovi: 311
Pridružen: Pet stu 27, 2015 9:04 pm


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju