daklem, poklanja se:
pamook napisao::lol:![]()
nije, na frekvenciji Otvorenog.... iako su i oni postali naporni![]()
a izbor ostalih dostupnih stanica je vise nego horror... sto s ove sto s one strane granice... najbolje bude kad naletis na AC/DC ili nesto dobro-a-zestoko pa ostavis na toj stanici, a iza toga prva stvar od Semberine ili Drozge... ili tanbura... pa onda tronson...pa opet "strana-a-popularna", pa u krug.... pa stisnes "seek" a ono na sljedecoj grupna molitva udovici s Madagaskara.... ko da sam glavu u kosnicu gurnio, samo boli iznutra a ne izvana... pa opet seek, ono utakmica... jojooooododajenjagiiiii, udaraciiiiiiiiii nistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... antiklimakssssssssssssss .... onda ugasis i mir...slusam svih 110 dobrano vec bronhiticnih konja kako brekću u ritmu Bosch pumpe i jednog (od tri) nosaca motora.... u ova hladnija vremena jos im se pridruzi i poneki cvrčak iza kokpita, plus onaj lim sto ne da da pepeljara ispadne van tako lako... milina
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju