Strana 1 od 1

Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostano: Čet stu 30, 2017 10:14 pm
Postao/la pamook
...sve sa slike.... ako je nekome u igri, saljem... dobio, a ne zelim jos i autoakustiku pocet kramarit... ispravnost nepoznata, vjerojatno upitna :lol: :lol:

daklem, poklanja se:

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostano: Sri pro 13, 2017 10:07 pm
Postao/la pamook
...rijeseno... :D

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostano: Sri pro 13, 2017 10:14 pm
Postao/la sonny
Nekada smo bili spremni žrtvovati bubreg za ovakve stvari :?
Imao sam čini mi se KEH-6800 sa cede čenđerom....

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostano: Sri pro 13, 2017 11:02 pm
Postao/la pamook
meni su auto ture tu po gradu takve da dok motor potjera antenu u skroz izvuceni polozaj, ja taman gasim jer sam stigao.... uglavnom mi radio u autu sluzi iskljucivo kao sat :)

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostano: Sri pro 13, 2017 11:04 pm
Postao/la sonny
Čuj to... Antena na izvlačenje :mrgreen:
A radio blokiran na frekvenciji Narodnog ...

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostano: Sri pro 13, 2017 11:47 pm
Postao/la pamook
:lol: :lol:

nije, na frekvenciji Otvorenog.... iako su i oni postali naporni :P

a izbor ostalih dostupnih stanica je vise nego horror... sto s ove sto s one strane granice... najbolje bude kad naletis na AC/DC ili nesto dobro-a-zestoko pa ostavis na toj stanici, a iza toga prva stvar od Semberine ili Drozge... ili tanbura... pa onda tronson...pa opet "strana-a-popularna", pa u krug.... pa stisnes "seek" a ono na sljedecoj grupna molitva udovici s Madagaskara.... ko da sam glavu u kosnicu gurnio, samo boli iznutra a ne izvana :shock: ... pa opet seek, ono utakmica... jojooooododajenjagiiiii, udaraciiiiiiiiii nistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... antiklimakssssssssssssss .... onda ugasis i mir...slusam svih 110 dobrano vec bronhiticnih konja kako brekću u ritmu Bosch pumpe i jednog (od tri) nosaca motora.... u ova hladnija vremena jos im se pridruzi i poneki cvrčak iza kokpita, plus onaj lim sto ne da da pepeljara ispadne van tako lako... milina :D

Re: Poklanjam: auto radio, ispravnost nepoznata

PostPostano: Čet pro 14, 2017 12:12 am
Postao/la Vulkanizer
pamook napisao::lol: :lol:

nije, na frekvenciji Otvorenog.... iako su i oni postali naporni :P

a izbor ostalih dostupnih stanica je vise nego horror... sto s ove sto s one strane granice... najbolje bude kad naletis na AC/DC ili nesto dobro-a-zestoko pa ostavis na toj stanici, a iza toga prva stvar od Semberine ili Drozge... ili tanbura... pa onda tronson...pa opet "strana-a-popularna", pa u krug.... pa stisnes "seek" a ono na sljedecoj grupna molitva udovici s Madagaskara.... ko da sam glavu u kosnicu gurnio, samo boli iznutra a ne izvana :shock: ... pa opet seek, ono utakmica... jojooooododajenjagiiiii, udaraciiiiiiiiii nistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... antiklimakssssssssssssss .... onda ugasis i mir...slusam svih 110 dobrano vec bronhiticnih konja kako brekću u ritmu Bosch pumpe i jednog (od tri) nosaca motora.... u ova hladnija vremena jos im se pridruzi i poneki cvrčak iza kokpita, plus onaj lim sto ne da da pepeljara ispadne van tako lako... milina :D

:clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: