Strana 1 od 1

TORERO

PostPostano: Ned ožu 18, 2018 6:20 pm
Postao/la cappucino
Od kako sam ga kupio,u želji da ga restauriram...stoji.
Upravo ovako kako se vidi na fotkama. Ne da mi se i to je to.Fale gumbići na potenciometrima. Skupljam materijal za slijedeći projekt,pa se nadam da će otići u sretnije ruke. Zamjijena za razne komponente--cijevi prigušnice,elektroliti.... A može i paprinate kune :D
Znam da nije DIY pa ako admin odluči za brisanje,neču prigovarati.

Re: TORERO

PostPostano: Ned ožu 18, 2018 6:22 pm
Postao/la DrFireBottle
Zainteresiran...

Re: TORERO

PostPostano: Pon ožu 19, 2018 11:17 pm
Postao/la cappucino
Riješeno.
Sutra putuje kod novog vlasnika.