Forum audio samograditelja
https://diy-audio.com.hr/
ZVUCNICI
https://diy-audio.com.hr/viewtopic.php?f=33&t=3717
Strana
1
od
1
ZVUCNICI
Postano:
Uto lis 23, 2018 9:00 am
Postao/la
maltus
Prodam 4 zvucnika Ei-Nis 2 su 4 Ohma a 2 su 8 Ohma. Nekoristeni u original pakungu jos iz 1986 godine. Cijena? Ma tko da vise
Re: ZVUCNICI
Postano:
Čet lis 25, 2018 9:53 pm
Postao/la
audio kutak
.
. To je bio moj prvi zvučnik kojega sam kupio.... bio sam klinac.... uh, kad se samo sjetim...