Strana 1 od 2

P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Pon stu 12, 2018 8:54 pm
Postao/la yoke
Prodajem dva torida koje sam planirao za CFA, al eto, kako sam odustao onda je i ovo visak...

Ako se ne varam platio sam 400kn za oba pa i idu po toj cijeni...
+ postarina
Ako nekome treba imam i par kondova i par grecova...koji mogu ici u kompletu uz ekstra nadoplatu...

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Pon stu 12, 2018 10:02 pm
Postao/la Bepone
Klasicni kolarek dizajn, za plus 5! Ako ovo ide van sasije uvijek treba izbusiti rupa koliko ima i zica! :lol: :lol:

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Pon stu 12, 2018 11:22 pm
Postao/la audio kutak
To je 1300 VA trafo ?? Oba za 400 kN ?

Ili ipak 300 VA trafo??

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Uto stu 13, 2018 12:11 pm
Postao/la yoke
krivo sam uslikao pa se ne vidi natpis u potpunosti
230V / 300VA

znaci 300VA je svaki
dva identicna
koji mogu isporuciti 2x32V
ili 2x37V (pretpostavljam...nisam probao)
ili tako naka kombinacija sa 5V

oba transformatora za 400kn
ili ti ga 200kn po transformatoru

imaju dosta niski profil ali su široki..ko palacinke...

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Pet stu 16, 2018 10:15 pm
Postao/la sonny
Sve je otišlo u klinac... Schultz ovo nije vidio i/ili nije zainteresiran :doh: Schuuuuuultz, jel' nam treba ovo :?:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Pet stu 16, 2018 11:12 pm
Postao/la Schultz
Vidio sam tigre... Imam punu garažu i drvarnicu svega. Nemam više kamo staviti..... :mrgreen: :mrgreen: :whistle:

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Sub stu 17, 2018 10:41 am
Postao/la s@ki
oslo sve vrit... ni šulc više ne hrčkari

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Pon stu 19, 2018 7:51 pm
Postao/la yoke
Pa dobro
Jel ja sad moram spistiti cijenu na 300kn ? :mrgreen:
Jel to prihvatljivije :mrgreen:

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Pon stu 19, 2018 8:40 pm
Postao/la Bepone
ovo su ti opcije, nece ti se svidjat nijedna :lol: :lol:
1. pocni radit pojacala a ne kupovat gotova
2. moras cekat da mlade snage foruma odrastu i odluce napraviti tranzistorac, zato jer svi forumasi vec imaju po 150tak pojacala sakriveno po ormarima i supama, kod susjeda
3. i rodjaka
4. ukoliko oces na silu nesto prodat, ukupna cijena mora biti jako mala da bi prosjecni forumas uopce pogledao i onda ih odlucio preseliti na hrpu od 70tak ostalih koji su isto na cekanju
5. za uspjesnije nudjenje na trzistu morao bis ovog proizvodjaca preljepit, recimo napisi SANSUI ili MARANTZ
:twisted: :twisted:

Re: P: 2 transformatora 2x32V+5V

PostPostano: Uto stu 20, 2018 9:12 am
Postao/la yoke
sve si fulo
da malo sjednes i razmislis, shvatio bi da je ovo savrsen trafo za tebe :mrgreen: