Poklanjam Amanero USB na I2S neispravan

Poklanjam Amanero USB na I2S neispravan

PostPostao/la yoke » Uto sij 29, 2019 8:33 pm

Ako se nekome da zafrkavati
Navodno bi trebalo promjeniti regulatore napajanji da bi proradilo...

Kad se utaka, pc ga prepozna, pocne raditi, ali se pregrije nakon par sekundi...2-3...
Australac kaze da je mozda riknuo jedan od regulatora napajanja...
Pa sad...

Kako ovo nije bas bilo jeftino, mozda netko ima volje da si ga osposobi uz trosak od par dolara za nove regulatore

Meni se s tim ne zafrkava
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Poklanjam Amanero USB na I2S neispravan

PostPostao/la yoke » Uto sij 29, 2019 9:50 pm

Oslo....
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Poklanjam Amanero USB na I2S neispravan

PostPostao/la yoke » Sri sij 30, 2019 1:58 pm

samo mali ispravak
kopao stare PM na diyaudio, nije australac vec talijan
isti djava...ni jedni ni drugi ne zanaju di je rvacka
https://amanero.com/
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju