iz onog zadnje GB kada sam hrpici ljudi lemio stvarno male dijelove. original TDA 90% finiširan nema trafa
1200kn
Re: Aya II
Postano: Uto lip 11, 2019 3:02 pm
Postao/la yoke
aaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa
ako ne bude ovdje zainteresiranih, nakelji na veliki diyaudio, prodat ces u roku keks
Re: Aya II
Postano: Sri lis 14, 2020 1:35 pm
Postao/la s@ki
neznam zasto, al imam jos jednog original TDA, zalemljeni samo stvarno mali dijelovi. ostatali su gotovo svi prisutni koliko vidim. Ako nesto fali, jebga 800kn.
Re: Aya II
Postano: Sri lis 14, 2020 3:41 pm
Postao/la ziki
Slika?
Re: Aya II
Postano: Sri lis 14, 2020 5:13 pm
Postao/la yoke
Stavio bi on, samo tolko dugo nije bio na forumu da je zaboravio kako se to radi
Re: Aya II
Postano: Sri lis 14, 2020 5:41 pm
Postao/la s@ki
Pa bas To je zadnja verzija ak se ne varam, bijela plocica. Trebas sliku ploce?
Re: Aya II
Postano: Sri lis 14, 2020 5:54 pm
Postao/la ziki
Pa da, da se vidi šta fali, šta ima i tako.
Re: Aya II
Postano: Sri lis 14, 2020 6:31 pm
Postao/la drazenK
to je stvarno dobra cijena, ako i nešto nije zalemljeno to je sitnica..
Re: Aya II
Postano: Sri lis 14, 2020 7:09 pm
Postao/la s@ki
Zalemljeni su samo smdovi, mislim da veliku vecinu ostalih dijelova imam, no bisam isao detaljno provjeravati. No realno, sa plocicom i tda smo vec u zoni isplativosti pa..