Strana 1 od 1

Aya II

PostPostano: Uto lip 11, 2019 2:06 pm
Postao/la s@ki
iz onog zadnje GB kada sam hrpici ljudi lemio stvarno male dijelove.
original TDA
90% finiširan
nema trafa

1200kn

Re: Aya II

PostPostano: Uto lip 11, 2019 3:02 pm
Postao/la yoke
aaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa

ako ne bude ovdje zainteresiranih, nakelji na veliki diyaudio, prodat ces u roku keks :lol:

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 1:35 pm
Postao/la s@ki
neznam zasto, al imam jos jednog :D
original TDA, zalemljeni samo stvarno mali dijelovi. ostatali su gotovo svi prisutni koliko vidim. Ako nesto fali, jebga :)
800kn.

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 3:41 pm
Postao/la ziki
Slika?

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 5:13 pm
Postao/la yoke
Stavio bi on, samo tolko dugo nije bio na forumu da je zaboravio kako se to radi :doh:

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 5:41 pm
Postao/la s@ki
Pa bas :)
To je zadnja verzija ak se ne varam, bijela plocica. Trebas sliku ploce?

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 5:54 pm
Postao/la ziki
Pa da, da se vidi šta fali, šta ima i tako.

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 6:31 pm
Postao/la drazenK
to je stvarno dobra cijena, ako i nešto nije zalemljeno to je sitnica..

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 7:09 pm
Postao/la s@ki
Zalemljeni su samo smdovi, mislim da veliku vecinu ostalih dijelova imam, no bisam isao detaljno provjeravati. No realno, sa plocicom i tda smo vec u zoni isplativosti pa.. :)

Re: Aya II

PostPostano: Sri lis 14, 2020 10:07 pm
Postao/la s@ki
Rijeseno